Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2023
Klubbad för
Fritid Sport
Fiskerulle, ABU Sweden, Ambassadeur 5000C De Luxe, "Guldrullen", Snr: 16998, förgylld, i etui med tillbehör samt manualer, graverad silverplakett
Ernst Küsel (1873-1942), heliogravyr, signerad, "Rovorna rensas", motivets mått ca 20x25,5cm, i träram.Ej visning
Maja Fjaestad (1873-1961), träsnitt, signerad, "Från Vårbacken", motivets mått 12,5x17cm, i träram.Ej visning
iPad Air, 64GB, 4 gen (2020), A2316, Snr: DMPG3311Q16M, repig på skärmskydd, laddsladd, i fodral (smutsigt, defekt), återställd