Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2023
Klubbad för
Tissot, SeastarSeven, 18K, manuell, 22mm, graverad, läderband (ej original), plexiglas (små repor)
Tissot, 18K, manuell, 17mm, graverad, läderband (ej original), plexiglas, skadad urtavla
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust (T Swiss T), Chronometer, Ref nr. 16030, Snr: 9045858, herrur, 36mm, stål, automatisk, plexiglas (slitage), datum, Jubileelänk (sliten), viklås, Ref nr. 62510H-L8/555, cert augusti 1987, box, servicegaranti, manual