61 - 80 av 1 423
1...345...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2023

Klubbad för

Armband S925 18,5g, längd: 19cm bredd: 6mm

250 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 brv 10,3g, längd: 19-20cm bredd: 5mm, med stenar

225 kr

Utrop: 100 kr

Armaband Ankar S925 14,8g, längd: 18cm bredd: 6mm, Thomas Sabo

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 brv 7,6g, Ø17, med vit sten, Thomas Sabo

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 brv 3,7g, Ø19, med stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv 1,1g, Ø18¾, med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 6,1g, Ø16,

225 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv 2,7g, Ø17, med vit sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 brv 5,5g, Ø17½, med vita stenar

225 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv 1,7g, Ø16, med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 brv 2,6g, längd: 17,5-20,5cm, med stenar

75 kr

Utrop: 50 kr

Ringar 5st S925 brv 22,3g, en med stenar, repigt och naggat

150 kr

Utrop: 150 kr

Brosch S800 brv 12,9g, längd: 60mm, nål i oädel metall

100 kr

Utrop: 100 kr

Pärlcollier, doserat, odlade pärlor Ø1,5-4mm, längd: 40,5cm, lås i 18K/14K tvåfärgat med rosenslipade diamanter 16xca0,005ct och grön sten, säkerhetskedja i oädel metall, i behov av omträdning, del av lås lossnat

2 200 kr

Utrop: 650 kr

Hänge S925 1,9g, höjd: 22mm, delvis förgyllt, med diamant ca0,03ct

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge 18K 0,5g, höjd: 12mm, tvåfärgat med åttakantslipade diamanter 3xca0,005ct

375 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 1,9g, höjd: 16mm, hjärta

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K brv 2,9g, med pärlor och stenar, udda, defekt

Utrop: 350 kr

Parti silver S925 38,3g, defekt, repigt och naggat

Utrop: 275 kr

Pärlcollier, odlade pärlor Ø6mm, längd: 45cm, lås i 18K

1 900 kr

Utrop: 950 kr