Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023
Figurin Gustavsberg Design: Lisa Larson, modell: Oscar ur serien ''Sekelskifte'' höjd: ca 11cm
Figurin Gustavsberg Design: Lisa Larson, modell: Anna ur serien ''Sekelskifte'' höjd: ca 10cm
Knivset Fiskars 4st filékniv, brödkniv, grönsakskniv, köttkniv i originalbox, oanvända
Spelkonsol Nintendo NES, 8-bit, modellnr: NES-Pal-001, Serienr: PE3159640, 2 handkontroller, 5 spel (Super Mario bros 3, Tennis Life force salamander, Rad Gravity, Dragons Lair), saknar kablage
Elgitarr Schecter Diamond series, modellnr: W15040171, Sun Valley California U.S.A i mjukt fodral.Ej visning
Calle Örnemark (1933-2015) Blandteknik på duk, 65,5x52cm, signerad. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Gösta Månsson (1924-2009), ''Regnig dag'', Olja på duk, 55,5x44,8cm i träram, signerad.Ej visning