Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023
Charles Fazzino "Night and Day", edition number: 73DX, totalt 365 gjorda exemplar, inglasad,med trärram, 64 x 64 cm, med kvitto från Miva Fina Art
Tavla Litografi, tryck, Najaderna, båda i ram, signerade
Tavla självporträt av Anders Zorn, yngre, signerat Leon Zorn
Elektronik Musik
Centerhögtalare, 1st, i originalkartong, HTC3001SE, NR: 637203202285, modell. H300529730B07N1G, med fot/väggfäste. dustbag. ej visning
Tvillingring 18K vitguld brv 3,4g, Ø17½, med briljantslipade diamanater 1x ca 0,40ct och 1xca0,37ct
Jade Jagger, Collier 18K, London, kedja med hänge form av stor safir ca 48 x 27 x 12 mm, fäste guld med små safirer, kedjans längd: 70 cm. brv 36,2g