601 - 620 av 1 621
1...303132...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023

Klubbad för

Örhängen, ett par 18K 1,2g, med snurrebussar

Utrop: 1 100 kr

Kedja Venecia 18K vitguld 9,0g, längd: 45 cm, bredd: 2 mm, med springring

Utrop: 6 400 kr

Kedja Venecia 18K vitguld 9,6g, längd: 42 cm, bredd: 2 mm, med springring

Utrop: 6 700 kr

Kedja Venecia 18K vitguld 5,7g, längd: 38 cm, bredd: 1 mm, med springring

Utrop: 4 000 kr

Collier, 18K, vitguld, 16,1g kistlås, 46 cm, Unoaerre, Italien.

Utrop: 11 200 kr

Armband, 18K, 4,9g, Cordel 19,5 cm, defekt.

Utrop: 2 700 kr

Ring, 18K, 4,9g, gravyr

Utrop: 2 700 kr

Fickur, 47 mm, 14K, inre boett metall graverad, glas saknas, defekta visare, fungerande verk, signerat Solid, brv 68,8g

4 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Kedja Pansar 18K 12,1g, längd: 50,5 cm, bredd: 2 mm, springring

Utrop: 8 500 kr

Hänge 18K 1,4g, Camé, höjd: 16 mm (inkl. ögla), bredd: 14 mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Collier 14K brv 3,6g, integrerat hänge med röda stenar, längd 35 cm, springring, slitage

Utrop: 1 900 kr

Hänge med kedja 14K 2,9g, skador/slitage

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 5,9g Ø16½, slät, Hedbergs Guld & Silver, Dalsjöfors, 1987

Utrop: 5 000 kr

Parti guld 18K brv 21,2g, ringar, gravyr, slitage, mindre diamanter

Utrop: 11 400 kr

Hänge 18K 0,9g, missfärgad

Utrop: 550 kr

Kedja 18K 3,2g, skeva länkbitar

Utrop: 2 000 kr

Armband 21K 102,4g, av myntliknande föremål, stavlås

Utrop: 65 000 kr

Armband 21K 26,2g, slitage/skador

Utrop: 16 600 kr

Hänge med kedja 21K 32,7g, myntliknande föremål, Cordell

18 200 kr

Utrop: 20 500 kr

Ring 18K 14,4g, slitage, skev

Utrop: 7 800 kr