Ring 18K brv 2,6g, graverad, med mindre diamant, åttkantsslipad
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K brv 3,6g Ø18, med blå sten, mindre nagg i sten
Ring 18K brv 2,2g Ø17, tvåfärgad, med diamanter 5x ca 0,005ct, åttkantsslipade
Utrop: 1 900 kr
Ring 18K 7,9g, graverad
Utrop: 4 200 kr
Manchettknappar S925 11,1g, förgyllda
Utrop: 150 kr
Armband Pansar 18K 45,0g, längd: 23 cm, bredd: 8 mm, kistlås, Balestra
Utrop: 32 000 kr
Kedja Pansar 18K 39,3g, längd: 51 cm, bredd: 5 mm, kistlås, Balestra
Utrop: 28 000 kr
Kedja Ankar 18K 17,6g, längd: 54 cm, bredd: 2 mm, med integrarade bokstäver "C,L"
Utrop: 9 500 kr
Kedja 18K 5,3g, defekt
Utrop: 2 900 kr
Parti guld 18K 33,3g, nio delar, defekt, graverat
Utrop: 18 000 kr
Ring 14K brv 3,4g Ø18, med vita och svarta stenar
Utrop: 1 300 kr
Slipsnål S925 9,2g, med kedja
Utrop: 75 kr
Parti guld 18K brv 59,7g, 32 delar, defekt, gravyr, med stenar
Utrop: 30 500 kr
Parti guld 14K 17,6g, 8 delar, defekt
Utrop: 7 200 kr
Armring 18K 4,7g, Ø6 cm, öppningsbar, med låsåtta
Utrop: 3 200 kr
Armband 18K 5,9g, längd: 19 cm, bredd: 5 mm, ihålig, med springring
Utrop: 4 100 kr
Kedja Pansar 18K 1,4g, längd: 38 cm, bredd: 1 mm, springring
Utrop: 1 000 kr
Kedja Venecia 18K 3,9g, längd: 43 cm, bredd: 1 mm, Balestra, springring
Utrop: 2 800 kr
Kedja Venecia 18K 6,4g, längd: 46 cm, bredd: 1 mm, Balestra, springring
Utrop: 4 400 kr
Armband Bismarck 18K 2,8g, längd: 18 cm, bredd: 4 mm, springring
Tisdag 11 apr 2023