521 - 540 av 1 621
1...262728...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023

Klubbad för

Parti silver S800/S830 507,7g, pokaler, seglingspriser, gravyr

Utrop: 3 400 kr

Parti silver S800/S830 236,6g, pokaler, seglingspriser, gravyr

Utrop: 1 600 kr

Parti silver S800/S830 586,6g, pokaler, seglingspriser, gravyr

Utrop: 3 800 kr

Parti silver S800/S830 557,4g, pokaler, seglingspriser, gravyr

Utrop: 3 700 kr

Parti silver S800/S830 339,8g, pokaler, seglingspriser, gravyr

Utrop: 2 300 kr

Parti silver S800/S830 361,8g, pokaler, seglingspriser, gravyr

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S800/S830 1287,8g, seglingspriser, gravyr

Utrop: 8 400 kr

Collier S925 brv 10,8g, Sophie by Sophie, längd: 80 cm, förgyllt silver, hänge med vit sten, karbinhakelås

200 kr

Utrop: 250 kr

Pokal/pris S800/S830 196,2g, seglingspris, gravyr

Utrop: 1 300 kr

Hänge Efva Attling med kedja S925 brv 17,5g, längd: 80 cm, bredd: 2 mm, med sten, springring

700 kr

Utrop: 350 kr

Parti silver 162,5g, gravyr

Utrop: 1 100 kr

Fat i silver 852,7g, gravyr

Utrop: 5 600 kr

Kedja Venecia 14K 5,4g, längd: 56 cm, bredd: 1 mm, springring

Utrop: 2 300 kr

Skedar, i silver, 74,7g, Rosenholm, gravyr

Utrop: 475 kr

Parti guld 18K brv 5,4g, två delar, defekt, med diamanter 12x ca 0,01, åttkantsslipade

Utrop: 2 900 kr

Kaffeskedar, i silver S830, 128,6g, 122 mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K brv 10,3g, tre delar, defekt, med sten

Utrop: 5 400 kr

Omega, Genève, 35 mm, guld på stål, automatisk, datum, plexiglas repor, gravyr.

3 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Parti guld, 18K, brv 18,4g, ringar (delvis med sten), defekt/gravyr.

Utrop: 8 000 kr

Parti guld, 20K, 16,5g, ringar, graverade.

Utrop: 10 200 kr