Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023
Mobil, Samsung Galaxy Fold 3, SM-F926B/DS, phantom black, 6,2", 5G, 256GB, 12GB minne, snr. RFCRC08HDPB, IMEI: 353249144503212, skador baksida, USB-C kabel, kvitto, manual, originalförpackning.
Elbas, Vintage V96 Reissued Series, sunset sunburdst, 4-strängad, wilkinson picuper, Trevor Wilkinson Design Associates TWDA, Vintage: a John Hornby Skewers Product, snr. I 08100124, i mjukt fodral (skadat).Ej visning
Halvaukustisk elgitarr, Epiphone Wildkat WR 2016, vinröd, små märken i lack (krackelering), snr. 1607203799, i mjukt fodral.Ej visning
Mobil, Samsung Galaxy A33 (SM-A336B/DSN), 5G 128GB 6GB Awesome Black, snr. RFCT30F5WCL, IMEI:350013900482240, i kartong
Elektronik Musik
Hörlurar, Sony WF-C500, modell: YY2952, svarta, laddningsfodral, snr.1011374, USB-C kabel, manual, i originalförpackning.
Mobil, Sony Xperia 10, I4113, 64GB, 3GB RAM, snr. CQ3001J73X, IMEI: 35202910000852
Parti guld 18K 26,9g skevt, diamanter 1xca0,50ct enligt gravyr, 14xca0,01ct åttkanstslipade, samt sten.