Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 84

Varunr: 1 918 944

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Explorer II, Chronometer, Ref nr. 16570, Serie nr. R833683, Cal 3185, Verk nr. 5283643, Boett nr. 16570, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, 24-timmarsvisning, servicebehov, Oysterlänk, viklås (skadat, se extra bilder och fördjupad information), Ref nr. 78360-M6/501 B, cert, december 1989, box, ytterkartong.

Fördjupad information

59 000 kr

Klubbad till budgivare: 136121

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.