61 - 80 av 1 113
1...345...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2023

Klubbad för

Fiskspade S900 113g, 281mm, modell: Chippendale, repor, slitage

Utrop: 750 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Oliver Peoples Los Angeles, modell: Heaton Vintage Glass, färg: genomskinlig beige ton, grönt glas, nr: OV5364SU 109452, ett hårt och ett mjukt fodral, ask, manual, nyskick

800 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil, Tango, damur, stål, 27mm, quartz, datum (återställer ej korrekt), boettnr: 5399, snr: V925308, safirglas, pärlemorurtavla, diaindex, diakrans, länk i stål med viklås, manualer, box, ytterkartong

Utrop: 5 000 kr

Certina DS PH200M, herrur, stål, 41mm, automatisk, datum (återställer ej korrekt), repigt plexiglas, snr: K9RNNZFC0, refnr: C036.407.11.050.00, bruksslitage, extra länkbit, extra textilband, cert 2020 Krons, manualer, box (saknar kudde)

3 600 kr

Utrop: 4 400 kr

Ryggsäck, Dior, Jacquard Oblique Monogram, blå/beige canvas och svart läder, höjd: 39cm, bredd: 31cm, djup: 13cm, snr: 19-BO-0114, svarta och silverfärgade beslag, mycket gott skick, dustbag

10 600 kr

Utrop: 12 000 kr

Lennart Jirlow (1936-2020), grafiskt blad, Boulevarden, signerad, nr 282/480, motivets mått: 65x47cm, tryckt hos Mourlot Paris, gulnad i blad, inramad med glas. Visas och hämtas hos Sefina Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas via Kaplans.

Utrop: 1 800 kr

Einar Jolin (1890-1976), grafiskt blad, Sommarstockholm, signerad, numrerad 249/360, motivets mått: 75x51cm, gulnad, fläck på blad, defekt på ram. Visas och hämtas hos Sefina Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

500 kr

Utrop: 600 kr

Stig Wennström (1938-), Stockholmsmotiv, olja på duk, signerad, motivets mått: 52x38cm, guldfärgad ram, märkt "Stockholm" a tergo. Visas och hämtas hos Sefina Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Porsche Design

Porsche Design, P'6310, herrur, stål, 44mm, automatisk, safirglas, datum (återställer ej korrekt), snr: 227.445, refnr: 6310.41, repor på boett och lås, integrerad gummilänk med bruksslitage, cert 2011 Italien, manualer, box med slitage, ytterkartong

Utrop: 7 800 kr

Rolex, OP Datejust, stål/guld, 36mm, automatisk, datum, safirglas, romerska siffror index, jubiléelänk i stål/guld med crownclasp, snr: 9659C310, refnr: 116233, cert 2018 Qatar, manualer, tag, putsduk, box, ytterkartong

82 000 kr

Utrop: 90 000 kr

Klockor Hublot

Hublot, Atelier Fifa World Cup Brasil, limited edition 2014, herrur, plast, 44mm, quartz, datum, safirglas med liten repa, färgbortfall på boett, länk i naturgummi med visst slitage, snr: 1052007, warranty card, box, ytterkartong

Utrop: 30 000 kr

Klockor Heuer

Stoppur/panelur, Heuer, Super Autavia, vitmetall, manuell, 50mm, monterad på platta 57x57mm, repigt plexiglas, skadade visare, boettnr: 72116, boettnr: L27058

Klockor Heuer

Stoppur/panelur, Heuer, Auto-Rallye, vitmetall, 50mm, manuell, boettnr: 50803, monterad på platta 57x57mm, repigt och något naggat plexiglas, skadade visare

Dricksglas 4st, Iittala, 35cl, klart glas, modell: Essence, design: Alfredo Häberli, höjd: ca 10cm, bredd: 7,5cm, med plastlappar kvar

175 kr

Utrop: 225 kr

Örhänge ett udda 14K 1,0g med stenar

Utrop: 300 kr

Ring 18K 2,3g Ø16¾ med diamanter 6xca.0,01ct och åttkantslipade 52xca.0,005ct

Utrop: 2 000 kr

Armband 14K 4,9g 20cm ihåligt, buckligt

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring 9K 1,3g Ø17¼ bredd: 3mm

Utrop: 300 kr

Halskedja vitguld 18K 2,0g 40,5cm bredd: 1mm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 21K 7,0g skadat, delvis 18K

Utrop: 4 100 kr