21 - 40 av 1 113
123...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2023

Klubbad för

Ring 18K 1,6g Ø16¼ med vita stenar varav en saknas

Utrop: 750 kr

Örhänge vitguld 14K 0,6g, udda, med diamant 1xca0,16ct

800 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 1,5g, höjd: 28mm, bredd: 21mm

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld 18K 3,9g Ø15¼ med diamanter 1xca0,40ct ovalslipad, 2xca0,15ct triljantslipade, graverad

6 100 kr

Utrop: 6 300 kr

Longines, Présence, herrur, guldfärgat stål, 38mm, quartz, safirglas, datum (återställer ej korrekt), refnr: L4.790.2, snr: 39863165, svart läderarmband med bruksslitage och delvis trasigt

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband 14K 8,6g, längd: 21cm, bredd: 4mm, trasigt lås

Utrop: 3 400 kr

Parti Guld 18K 3,8g, trasigt, udda, defekt

Utrop: 2 000 kr

Örhängen 18K 0,6g, med defekta och trasiga stenar, saknar stoppers

Utrop: 125 kr

Örhänge 18K 0,3g, udda och skev creol med odlad pärla

Utrop: 75 kr

Örhänge 18K 0,2g udda och skev creol med hjärtan

Utrop: 100 kr

Kedja Pansar 18K 2,4g, längd: 36,5cm, bredd: 1mm

Utrop: 1 800 kr

Ring S830 6g Ø17¾, förgylld, graverad "60"

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S830 20,7g, förgyllning delvis bortskavd, slitage

175 kr

Utrop: 125 kr

Brosch S830 7,3g, Ø31mm, studentmössa med emaljdetaljer, år: 1942

275 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S830 7,8g, två broscher, defekta, delvis förgyllt, med sten

Utrop: 75 kr

Fingerborg S925 3,6g, Ceson, något repig

225 kr

Utrop: 50 kr

Pillerdosa s925 5,5g, 23mm, bucklig, repig

100 kr

Utrop: 50 kr

Sedelklämma S925 8,4g, Ø44mm, graverad, repig

150 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen S925 6,9g, höjd: 25mm, bredd: 19mm, clips, repiga

Utrop: 75 kr

Collier Ankar 18K 3,4g, längd: 42,5, 45,5cm, bredd: 1-2mm, med integrerade kulor

Utrop: 2 600 kr