Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023
Klubbad för
Örhängen ett par 18K vitguld 1,2g höjd: 11mm bredd: 2,5mm med diamanter 8xca0,008ct
Klockor Diesel
Diesel Ms9 herrur, stål, 47mm, quartz, kronograf, datum, mineralglas, refnr: DZ-4473, snr: 742001, viklås, bruksslitage med nagg i glas