Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023
Apple Watch SE (2 gen) Midnight Aluminum Sp band Gps, 44mm, modell: A2723, snr: XWRT29TXLJ, i originalbox med laddare, 2st extra armband S/M, M/L, fabriksåterställd
Nils Forsberg (1842-1934) ''Naturmotiv'' Olja på duk i träram, 37x29cm, signerad, ej visning
Calle Örnemark (1933-2015) Olja på duk i träram, 34x42,5cm, signerad, Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Håkan Stahre (1944-2001) ''Skura mattor'' Olja på duk i träram, 35x27cm, signerad, ej visning
Håkan Stahre (1944-2001) ''Arbete på åker'' Olja på duk i träram, 48,2x57,4cm, signerad, ej visning