821 - 840 av 1 380
1...414243...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023

Klubbad för

Kedja Pansar S925 2,3g längd: 36cm bredd: 1mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 9,8g längd: 52,6cm bredd: 3mm

Utrop: 250 kr

Kedja Pansar S925 15,6g längd: 42,0cm bredd: 4mm

325 kr

Utrop: 400 kr

Kedja S925 19,3g längd: 87cm bredd: 3mm

Utrop: 500 kr

Armband S925 6,1g längd: 19,0cm bredd: 12mm

Utrop: 150 kr

Armband Ankar S925 6,6g längd: 18,9cm bredd: 4mm med integrerat hänge hjärta

Utrop: 100 kr

Kedja Flätad S925 12,5g längd: 42,3cm bredd: 7mm

Utrop: 300 kr

Armband flätad S925 6,2g längd: 19,6cm bredd: 7mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S925 Kors 4,8g höjd: 54mm bredd: 28mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S925 2,3g höjd: 17mm bredd: 8mm

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par S925 1,0g bredd: 6mm med sten

Utrop: 50 kr

Hänge S925 Vågen 1,7g höjd: 22mm bredd: 16,5mm

Utrop: 75 kr

Hänge S925 Oxe 1,4g höjd: 25mm bredd: 18mm

Utrop: 75 kr

Hänge S925 T 0,5g höjd: 20mm bredd: 9mm

Utrop: 50 kr

Apple Watch SE (2 gen) Midnight Aluminum Sp band Gps, 44mm, modell: A2723, snr: XWRT29TXLJ, i originalbox med laddare, 2st extra armband S/M, M/L, fabriksåterställd

Utrop: 1 800 kr

Nils Forsberg (1842-1934) ''Naturmotiv'' Olja på duk i träram, 37x29cm, signerad, ej visning

150 kr

Utrop: 200 kr

Calle Örnemark (1933-2015) Olja på duk i träram, 34x42,5cm, signerad, Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

400 kr

Utrop: 500 kr

Håkan Stahre (1944-2001) ''Skura mattor'' Olja på duk i träram, 35x27cm, signerad, ej visning

Utrop: 375 kr

Håkan Stahre (1944-2001) ''Arbete på åker'' Olja på duk i träram, 48,2x57,4cm, signerad, ej visning

Utrop: 750 kr

Okänd konstnär, ''Barn i äng'' Olja på duk i träram, 45,5x65,3cm, signerad, ej visning

Utrop: 200 kr