621 - 640 av 1 380
1...313233...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023

Klubbad för

Hänge/Berlock, 18K, 0,8g "fyrklöver i hjärta", 12 x 11 mm

Utrop: 600 kr

Parti guld, 18K, 6,4g, defekt/graverat.

Utrop: 3 600 kr

Ring, 18K, vitguld, 2,0g, diamant 1x ca 0,18 ct, Ø17½, gravyr

Utrop: 2 800 kr

Tennisarmband 18K 26,2g, carréslipade diamanter 52x ca 0,20 - 0,22 ct, nästintill lupprena, längd: ca 18 cm, Gübelin, numrerad. 2657-5

88 000 kr

Utrop: 82 000 kr

Ring, 18K, vitguld, 2,0g, diamant 1x ca 0,20 ct Briljantslipning, Ø17, gravyr

Utrop: 3 000 kr

Kedja, 18K, 11,4g, doserad Bismarck, 45 cm, springring.

Utrop: 7 700 kr

Parti guld, 18K, brv 29,2g, defekt.

Utrop: 15 600 kr

Kedja, 18K, 6,0g, Fläta, 43 cm, karbinlås, Italien.

Utrop: 4 400 kr

Elektronik Musik

Denon, AH-D7200 Over-ear, ett par hörlurar Stereo, Valnötsträ, sluten design, dynamiska, med löstagbar telekabel (6,3 mm).

3 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Elektronik Musik

Burson Audio, HA-160 Soloist, preamp/hörlursförstärkare, tre kanaler, pre out (Stereo), nätkabel, manual.

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik Musik

Van den Hul, signalkablar (RCA), modell 3T The Sea Hybrid, längd 1m, Halogen Free - Made in EU.

425 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 12,1g Ø18¼, med briljantslipade diamanter 17x ca 0,03 - 0,10 ct, Gübelin

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Ring 18K brv 6,2g Ø17, med briljantslipade diamanter 5x ca 0,04 - 0,05ct, safirer & smaragder

Utrop: 4 800 kr

Canon, EOS 5D Mark II, kamerahus, med laddare, nätkabel, bruksslitage, kantskador, axelrem, s/n: 0662316656, nyare batteri av annat märke.

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Smyckeset 18K brv 87,8g Coller & Armband med vita & blå stenar, skador/slitage

Utrop: 44 000 kr

Armband 14K vitguld 22,7g, med diamanter 50x ca 0,005 - 0,25ct, briljant & åttkantsslipade, längd: 17,5 cm, slitage

10 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Fritid Sport

Golfklubbor, 6st järn; Titleist MB Forged #3,5,6,7,8,9 - 1st PW Titleist Wookey SM4 46°, stålskaft herr/regular, bruksslitage något missfärgade grepp.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 1 000 kr

Fritid Sport

Golfklubba, Taylor Made XR-05 CTi, Titanium Composite, driver med loft 10,5° grafitskaft färgskav, herr/regular.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Golfutrustning, TaylorMade, 1st Driver 1R, 1st Rossa Corzina putter, 1st Bag TaylorMade.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 1 000 kr

Fritid Sport

Golfklubba, MacGregor RPM Sandwedge, Jack Nicklaus, Parabolic Groove, 55°.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 250 kr