Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2023
Klubbad för
Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 24,5cm, signerad, smärre slitage
Mobiltelefon Xiamo Redmi 10C, grafitgrå, 4GB RAM, 64GB, Serienr: 38595/62X606871, med laddare i originalkartong
Akustisk Gitarr, Alhambra, Muro de Alcoy Spain, modell: 3C, Serienr: 3101749, i mjukt fodral.Ej visning