1021 - 1040 av 1 498
1...515253...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2023

Klubbad för

Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 24,5cm, signerad, smärre slitage

3 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray-Ban Polarized RB3445, 61¤17, med original fodral

800 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon Xiamo Redmi 10C, grafitgrå, 4GB RAM, 64GB, Serienr: 38595/62X606871, med laddare i originalkartong

750 kr

Utrop: 375 kr

Moccaskedar 12sr S830 157,3g längd: 110mm, modell: Uppsala, i schatull

Utrop: 1 100 kr

Kedja Pansarlänk S925 31,0g längd: 48,5cm bredd: 6mm, defekt, länk av vid lås

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S830 52,0g, skadat

Utrop: 350 kr

Akustisk Gitarr, Alhambra, Muro de Alcoy Spain, modell: 3C, Serienr: 3101749, i mjukt fodral.Ej visning

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 3,4g Ø15¾

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K vitguld 5,0g Ø16 med diamanter 10xca0,05ct

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K vitguld 9,2g Ø16 med diamanter 8xca0,05ct, 1xca0,40ct

10 600 kr

Utrop: 12 200 kr

1 Ring 18K tvåfärgad 3,7g Ø17 med små diamanter, graverad

Utrop: 2 000 kr

Brosch 18K 4,4g höjd: 48mm bredd: 25mm, nål ej guld

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 3,5g defekt

Utrop: 1 800 kr

Armband 18K 1,8g längd: 18cm bredd: 2mm

Utrop: 1 200 kr

Kedja 23K 45,5g längd: 58,5cm bredd: 5mm

Utrop: 31 000 kr

Parti guld 18K 0,6g slitet, innehåller pärla och sten

Utrop: 225 kr

Hänge 18K tvåfärgat 0,6g höjd: 20mm bredd: 12mm

Utrop: 500 kr

Hänge/Brosch Camé 18K 8,6g höjd: 45mm bredd: 28mm

Utrop: 5 400 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 35,9g längd: 45cm bredd: 6-9mm

Utrop: 24 000 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 9,5g längd: 42cm bredd: 4-7mm med springlås

Utrop: 6 400 kr