Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2023
Certina, Damur, 18K i boett och armband, 18mm, manuell (går ej, defekt krona), safirglas, boettnr.0810535588698
Rolex, OPI Yacht-Master stål/platina 40mm, automatisk, datum, safirglas, Snr. K229930, Oysterlänk med viklås ca2001, utan cert och box
Accessoarer Övrigt
Passfodral Louis Vuitton,Damier Ebene Canvas, modellnr. N60189 serienr.CA1175, 10x14x1cm, med kvitto
Väska Tiger of Sweden, svart läder, med handtag, bag no: 06526003,22x18,5x6cm, axelrem i tyg
Elgitarr Epiphone Special II, China, snr.SJ05106432, repor och lack skador, i mjukt trasigt fodral.Ej visning
Apple Watch Serie 4, 44mm, A2008, snr. FHLYCEFAKDTQ, IMEI:358682090174775, gummiarmband, med laddare
Samsung Galaxy Z Fold2 5G, 256GB, SM-F916B, Snr.R3CNA0HDZFH, IMEI:354156121260378, fabriksåterställd, med hörlurar och manualer i kartong
Macbook Pro 13 M1 2020, A2338,snr: FVFF569BQ05G, A2338, i kartong med laddare, låst till APPLEID
Humidor Davidoff, Grand Dome Walnut Burl, 55x21x20cm, manual, två avfuktare, liten flaska, i kartong.Ej visning