Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 mars 2023
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4018 c.142/77 6817 120, svarta bågar, bruna glas, CC logo, fodral
VÄSKA, ANYA HINDMARCH, grönt skinn, guldfärgade beslag, 26x16x7 cm, justerbar axelrem.
VÄSKA, GUCCI, Studded Bamboo Handle, beige, monogram canvas, nitar, bronz färgad metall, 45x30 cm, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2409/S 5BJ 4919, svart, blå metallic bågar, GG loga, fodral.
VÄSKA, BURBERRY, svart läder, guldfärgade beslag, 34x22x13 cm, kvitto. justerbar axelrem, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, 60 % siden, 40 % ull, Multicolor, blå, rosa, 140x140 cm, vit, någon fläck, tråddragning originalkartong.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, ljusrosa, palladium pläterad metall, 5,5 cm diameter, smyckespåse, originalask, lite repor.
VÄSKA, CHANEL, Wallet on Chain, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, 18x9x3 cm, hologrammärkt 24561404, år 2017-2018, avtagbar axelrem.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, MICHAEL KORS, mörkblå saffiano läder, guldfärgade beslag, 32x24x11 cm, dustbag.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani Glam Lock, svart skinn, guldfärgade beslag, 27x18x7 cm, kvitto från 2017, dustbag,
VÄSKA, ATP, Montalcino Mini, ormskinnsimitation i svart och vitt, 15x12x6 cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, GIANNI VERSACE, Chain Bag, blått skinn, guldfärgade beslag, 19,5x10 cm, ask.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram obelique, blått skinn, guldfärgade beslag, 21x20x4 cm, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, must du Cartier, Tutti-Frutti Collection, 100% jacquardsiden, 85x85 cm, röd kant, vit, blå.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Cartier Paris, Louis J.C. 100 % siden, 85x85 cm, lila kant, beige bård, svart, brun.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Savane Africaine, Royal Panther jacquard, 100 % siden, 85x85 cm, grön, guld, fläck.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Jungle Wildlife, 100 % siden, 85x85 cm, svart bård, orkider, cert, originalask, liten fläck, tråddragning.