221 - 240 av 270
1...11121314 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 mars 2023

Klubbad för

SOLGLASÖGON, CHANEL, 4018 c.142/77 6817 120, svarta bågar, bruna glas, CC logo, fodral

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, ANYA HINDMARCH, grönt skinn, guldfärgade beslag, 26x16x7 cm, justerbar axelrem.

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, GUCCI, Studded Bamboo Handle, beige, monogram canvas, nitar, bronz färgad metall, 45x30 cm, bruksslitage.

Utrop: 4 500 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 0003 10, svarta bågar, svarta glas, CC loga, fodral.

Utrop: 1 600 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2409/S 5BJ 4919, svart, blå metallic bågar, GG loga, fodral.

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, BURBERRY, svart läder, guldfärgade beslag, 34x22x13 cm, kvitto. justerbar axelrem, bruksslitage.

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, LOUIS VUITTON, 60 % siden, 40 % ull, Multicolor, blå, rosa, 140x140 cm, vit, någon fläck, tråddragning originalkartong.

3 900 kr

Utrop: 2 200 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic H, ljusrosa, palladium pläterad metall, 5,5 cm diameter, smyckespåse, originalask, lite repor.

3 600 kr

Utrop: 2 300 kr

Kläder Jackor

JACKA, DSQUARED, svart tyg, bomull, stl 40, knappar.

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, CHANEL, Wallet on Chain, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, 18x9x3 cm, hologrammärkt 24561404, år 2017-2018, avtagbar axelrem.

VÄSKA, MICHAEL KORS, mörkblå saffiano läder, guldfärgade beslag, 32x24x11 cm, dustbag.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, VALENTINO, Garavani Glam Lock, svart skinn, guldfärgade beslag, 27x18x7 cm, kvitto från 2017, dustbag,

5 700 kr

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, ATP, Montalcino Mini, ormskinnsimitation i svart och vitt, 15x12x6 cm, avtagbar axelrem.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

VÄSKA, GIANNI VERSACE, Chain Bag, blått skinn, guldfärgade beslag, 19,5x10 cm, ask.

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram obelique, blått skinn, guldfärgade beslag, 21x20x4 cm, bruksslitage.

3 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, must du Cartier, Tutti-Frutti Collection, 100% jacquardsiden, 85x85 cm, röd kant, vit, blå.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, Cartier Paris, Louis J.C. 100 % siden, 85x85 cm, lila kant, beige bård, svart, brun.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, Savane Africaine, Royal Panther jacquard, 100 % siden, 85x85 cm, grön, guld, fläck.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, Jungle Wildlife, 100 % siden, 85x85 cm, svart bård, orkider, cert, originalask, liten fläck, tråddragning.

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, VALENTINO, V logo Crossbody Bag, rött kalvskinn, guldfärgade beslag, 21x13x6 cm, justerbar axelrem, bruksslitage.

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr