Avslutad | Modekvaliten – Lördag 18 mars 2023
Accessoarer Övrigt
CHANEL, HÅRSNODD, Vip Hair Tie With CC Logo Charm, svart hårsnodd, CC logo i guldfärgad metall, vita stenar och läderrem. Very Good Condition.
FENDI, VÄSKA, Peekaboo, mörkblått läder, guldfärgade beslag, 39x28x18 cm, regnskydd, dustbag, små repor på låset. Excellent Condition.
MIU MIU, VÄSKA, Crossbody Bag, blått, brunt skinn, beige tyg, guldfärgade beslag, 20x14x7 cm, justerbar axelrem, dustbag. Excellent Condition.
CHRISTIAN DIOR, ÖRHÄNGEN, Cannage Miss Dior Tribales Earrings, guldfärgad metall, märkt Dior, smyckespåse, originalask. Very Good Condition.
HERMÈS, ARMBAND, Hapi 3 Bracelet, lila kalvskinn, roséguldpläterad metall, stl S, originalask, små repor på spännet. Excellent Condition.
PALOMA PICASSO, SOLGLASÖGON, Mod .8811 290, svarta bågar, svarta glas, fodral. Very Good Condition.
SOLGLASÖGON, CHLOÉ, 36S 753 6015 135, silverfärgade bågar, svarta glas, fodral. Very Good Condition.
BOTTEGA VENETA, SOLGLASÖGON, BV 57/S SLJ ID 6215 120, bruna bågar, brunt glas, fodral. Very Good Condition.
CÉLINE, VÄSKA, Bi-color Cabas Tote, röd, orange läder, 31x41x12 cm. Excellent Condition.
Kläder Skor
GIUSEPPE ZANOTTI, SANDALER, Adelia, rosa mocka, rosa strass, stl 37½, skopåse, originalkartong. Excellent Condition.
Kläder Skor
GIUSEPPE ZANOTTI, SANDALER, Adelia, silverfärgad mocka, silverfärgad strass, stl 37½, skopåse, originalkartong. Excellent Condition.
CHLOÉ, VÄSKA, nudefärgat läder, dekorativa pärlor, guldfärgade beslag, 19x16x9 cm, dustbag, små repor på lås. Excellent Condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, Equipages, Philippe Ledoux, 100 % siden, 90x90 cm, ljusblå, silver, brun,vit, år ca 1973. Excellent Condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, Cavalcadour, Henri d'Origny, 100 % siden, 88x86 cm, röd, guld, beige. Very Good Condition.
CHRISTIAN DIOR, ARMBAND, J´adior Bracelet Set, Dior Oblique, brodyr framtill, beige, marinblå, bomull, justerbar längd 14-23 cm, handgjorda tofssnören, originalask. Excellent Condition.
CHRISTIAN DIOR, Dior Lock Heart Ring, vintage, silverfärgad metall, storlek 17,25 mm, bredd 10 mm, vikt 14,5 g, originalask. Excellent Condition.
GIVENCHY, ÖRHÄNGEN, grå metall färg, svarta stenar, pavé, magnetisk låsmekanism, vändbara, längd 3 cm, originalask. Excellent Condition.
CHRISTIAN DIOR, ÖRHÄNGEN, Dior Ultra Earrings, vita imitationspärlor, guldfärgad metall, märkt Dior, stift, stora pärlan 15,8 mm, smyckespåse, originalask. Excellent Condition.
CHANEL, ÖRHÄNGEN, vintage, vita droppformade barocka imitationspärlor, guldfärgad metall, fyrklöver, clips, längd 4,5 cm, märkt Chanel, originalask, små nagg på pärla. Excellent Condition.