41 - 60 av 1 354
1234...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2023

Klubbad för

Hänge 18K 1,9g, höjd: 41mm, bredd: 6mm, med vita stenar, namn "Marina"

Utrop: 1 000 kr

Armband S925 14,7g, längd: 18,5cm, bredd: 7mm, med blågröna stenar varav flertalet defekta

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 9,2g Ø17½, mönstrad, repig och naggad

Utrop: 75 kr

Parti Silver S925 5,4g, två ringar, bortskavda förgyllningar, skeva

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Ankar S925 17,5g, rundad, längd: 21,5cm, bredd: 9mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband S925 14g, längd: 18,5cm, bredd: 10mm, med ljusblå stenar

350 kr

Utrop: 250 kr

Collier S925 9,2g, längd: 42,5cm, bredd: 4mm, mönstrad, halvstel

175 kr

Utrop: 225 kr

Collier S925 6,5g, längd: 39,5cm, bredd: 1-24mm, med blå och vita stenar

150 kr

Utrop: 150 kr

Kedja Ankar med integrerat hänge S925 16,8g, längd: 77cm, bredd: 2mm, hänge 36x15mm

325 kr

Utrop: 400 kr

Kedja Venezia S925 1,3g, längd: 46cm, bredd: 1mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Cordell S925 1g, längd: 45cm, bredd: 1mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,1g Ø16½ med vita stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 4,6g Ø17, design: Karl Laine, ställbar, med vit sten

225 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 7,2g Ø17½, ställbar, mönstrad, med grön sten

225 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen S925 3,8g, höjd: 27mm, bredd: 5mm, krokar

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen S925 2g, höjd: 14mm, bredd: 6mm, delvis matterade

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S924 1,6g, höjd: 18mm, bredd: 11mm, med vit sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,2g, höjd: 33mm, med odlade pärlor off-round Ø6,5-9,5mm

150 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 18K 1,3g, höjd: 22mm, bredd: 13mm, med camé

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 5,8g Ø18 med mörkröda stenar

Utrop: 3 300 kr