401 - 420 av 1 291
1...202122...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2023

Klubbad för

Kedja Venezia 18K 3,3g längd: 42cm bredd:1mm

Utrop: 2 400 kr

Kedja Singapore 18K 1,3g längd: 42/45cm bredd: 1mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K brv 0,6g häjd: 19mm med lila sten

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 6,6g graverat, defekt

Utrop: 3 400 kr

Hänge 18K brv 0,3g höjd: 9mm bredd: 11mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 14K 10,4g höjd: 40mm med diamant ca0,03ct

Utrop: 4 100 kr

Armband Bismarck 18K 2,8g längd: 19cm bredd: 3mm

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Kedja Venezia 18K 2,3g längd: 41cm bredd: 1mm skeva länkar

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 1,4g höjd: 20mm med diamant ca0,005ct

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja 18K 23,6g längd: 49cm bredd 4mm defekta länkar

Utrop: 12 400 kr

Hänge 18K tvåfärgat 1,5g höjd: 33mm krucifix, ihåligt

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar 18K 2,0g längd: 50,5cm bredd: 1mm

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 1,8g Ø17¾

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Klackring 18K brv 10,0g Ø20¾ med vita stenar

Utrop: 5 200 kr

Kedja 14K 7,3g längd: 56cm bredd: 4mm ihålig

Utrop: 3 000 kr

Hänge 14K tvåfärgat 2,4g höjd: 35mm

Utrop: 1 000 kr

Ring 21K 5,8g Ø18 skev

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Armband X-länk 18K 34,9g längd: 19,5cm bredd: 24mm

Collier 18K 2,6g defekt

Utrop: 1 400 kr

Mynt 23K 13,9g repor, nagg

7 800 kr

Utrop: 9 200 kr