Avslutad | Pant – Tisdag 13 december 2022
Klubbad för
Klocka Mondaine 25mm safirglas Analog Quartzvek, läderarmband, nyskick i Box och ytterkartong
Väska Louise Vuitton keepAll 45 Monogram, ca45x26x20cm bruksslitage med fläckar på läderdetaljerna
Väska Marc by Marc Jacobs, washed Up Billy hobo, ca30x32x5,5cm bruksslitage med dustbag
Omega Aqua Terra Worldtimer, herrur, stål, 43mm, automat, Caliber 8938, datum, Sn: 89712493, Ref: 220.10.43.22.03.001, ytliga repor på armband och bezel, extra länkbitar, Cert Mars 2021, pictogram, manual, box & ytterkartong