1561 - 1580 av 1 593
1...787980 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 december 2022

Klubbad för

Hänge 18K 1,5g med stenar

Utrop: 750 kr

Hänge med kedja 21K 4,6g 44cm bredd: 1mm, Hänge Ø12mm med stenar

Utrop: 2 700 kr

Kedja Drottninglänk S925 116,1g 72cm bredd: 7mm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband Drottninglänk S925 37,4g 24cm bredd: 7mm

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 2,8g graverad

Utrop: 1 500 kr

Fickur 18K Ø52mm, manuell, 3 boetter, gravyr & monogram, brv 120,3g

14 800 kr

Utrop: 16 800 kr

Armband X-länk med stav 18K 10,4g 19cm bredd: 6mm

Utrop: 6 800 kr

Armband Bismarck 18K 11,0g 18cm bredd: 7mm

Utrop: 7 100 kr

Örringar ett par 18K 1,7g Ø15mm

Utrop: 1 500 kr

Ring 14K 1,1g defekt

350 kr

Utrop: 425 kr

Klocka Mondaine 25mm safirglas Analog Quartzvek, läderarmband, nyskick i Box och ytterkartong

Utrop: 1 200 kr

Väska Louise Vuitton keepAll 45 Monogram, ca45x26x20cm bruksslitage med fläckar på läderdetaljerna

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Väska Michael Kors Selma, Large ca31x23x15cm med dustbag bruksslitage

700 kr

Utrop: 850 kr

Väska Mulberry Bayswater, sn:100110366 ca35x25x12cm bruksslitage, med Dustbag

3 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Väska Marc by Marc Jacobs, washed Up Billy hobo, ca30x32x5,5cm bruksslitage med dustbag

Utrop: 3 000 kr

Väska Stella McCartney Falabella, 35x25x9cm, sn:238347

3 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Taklampa Paul Henningsson PH5 Ø50cm bruksslitage.Ej visning

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Omega Aqua Terra Worldtimer, herrur, stål, 43mm, automat, Caliber 8938, datum, Sn: 89712493, Ref: 220.10.43.22.03.001, ytliga repor på armband och bezel, extra länkbitar, Cert Mars 2021, pictogram, manual, box & ytterkartong

50 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Sockerströare S830 35,0g 165mm

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 12st S830 87,3g 188mm

Utrop: 600 kr