361 - 380 av 1 593
1...181920...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 december 2022

Klubbad för

Mynt Övrigt

Mynt 4 st, S925 251,1g, Vasaloppet 1974-1977

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Mynt Övrigt

Mynt 12 st S925 395,4g, Museo Nacional de Antropologia, i etui

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Mynt Övrigt

Mynt 10 st S925 513,3g, Academia Leonardi Vici 1473-1481

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Mynt Övrigt

Mynt 12 st S925 617,1g, Academia Leonardi Vici 1485-1497

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Mynt Övrigt

Mynt 7 st S925 358,2g, Academia Leonardi Vici 1500-1506

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Mynt Övrigt

Mynt 10 st S925 516,0g, Academia Leonardi Vici 1506-1511

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Mynt Övrigt

Mynt 11 st S925 562,3g, Academia Leonardi Vici 1510-1517

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Klockor Eterna

Armbandsur, Eterna, 18K, 33mm, quartz (går ej), datum, graverad, läderband smärre slitage, extra läderband, box

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Mynt Utländska mynt

Mynt 6 st, 24K 59,0g/S999 31,0g, China Panda Gold and Lunar Premium Set, 2004, cert nr: 1398, box

Utrop: 41 000 kr

1 par Örhängen, S925, 2,7g, Ø11,5mm, förgylld med vit emalj, design: Georg Jensen, Daisy, etui

850 kr

Utrop: 750 kr

Kedja 14K vitguld 3,0g längd: 56cm bredd: 1mm

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K vitguld 1,6g med stenar, höjd: 18mm bredd: 13,5mm

Utrop: 600 kr

Klockor LIP

Armbandsur, Raymond Weil, Genève, 28mm, stål, datum, quartz, refnr: 5985-STP-C5081, snr: K099308, safirglas (liten repa), åttkantsslipade diamanter totalt 0,036ct TW/SI1-SI2 enligt cert, med instruktionsbok, extra länkbitar, box och ytterkartong

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Ring 23K 33,8g Ø21½ klackring, repig

Utrop: 22 500 kr

Mynt Övrigt

Mynt 5 st, 24K 54,5g "The First Euro gold commemorative", i etui

Utrop: 38 000 kr

Guldtacka 24K 1,0g

750 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K 7,5g med stenar, gravyr

Utrop: 3 300 kr

Parti silver S830 20,7g

Utrop: 125 kr

Dopsked S830 27,9g längd: 150mm, ograverad, i etui

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 104,4g

Utrop: 800 kr