Avslutad | Pant – Tisdag 13 december 2022
Klubbad för
Klockor Eterna
Armbandsur, Eterna, 18K, 33mm, quartz (går ej), datum, graverad, läderband smärre slitage, extra läderband, box
Mynt Utländska mynt
Mynt 6 st, 24K 59,0g/S999 31,0g, China Panda Gold and Lunar Premium Set, 2004, cert nr: 1398, box
1 par Örhängen, S925, 2,7g, Ø11,5mm, förgylld med vit emalj, design: Georg Jensen, Daisy, etui
Klockor LIP
Armbandsur, Raymond Weil, Genève, 28mm, stål, datum, quartz, refnr: 5985-STP-C5081, snr: K099308, safirglas (liten repa), åttkantsslipade diamanter totalt 0,036ct TW/SI1-SI2 enligt cert, med instruktionsbok, extra länkbitar, box och ytterkartong