Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2022
Breitling, Colt Cronograph, armbandsur, stål, 42mm, quartz, safirglas, datum, kronograf, viklås, professionallänk,17,5cm, Ref nr: 7338811/C905, Snr: 1643751, cert februari-2016, 2 extralänkar, manual, box
Certina, DS Multi-8, armbandsur, stål, 42mm, quartz, digital/analog, datum, safirglas, WR10BAR, Ref nr: C020419A, 22cm
Dator, Huawei Matebook D14, 14", 8GB RAM, 500GB SSD, processor AMD Ryzen 5 2,10 GHZ, windows 64 bit operation system, windows II home installerat, windows på engelska, med laddare, liten buckla på framsidan, fabriksåterställd, lösenord a
Lars Norrman (1915-1979), "Middagspaus", signerad Lars Norrman, 66/360, grafiskt blad, bladmått 70x26cm, med träram, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans.
Lars Norrman (1915-1979), "Drivande isberg", signerad Lars Norrman, 314/360, grafiskt blad, bladmått 70x26cm, med träram, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans.
Lars Norrman (1915-1979), "Män i båt", signerad Lars Norrman, 2/25, grafiskt blad, bladmått 55x32cm, med träram, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans.
Lars Norrman (1915-1979), "Kvinnor", signerad Lars Norrman, 242/360, grafiskt blad, bladmått 35x55cm, med träram, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans.
Lars Norrman (1915-1979), "Indiankvinna", signerad Lars Norrman, 254/360, grafiskt blad, bladmått 51x32cm, med träram, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans.
Lars Norrman (1915-1979), "Naken kvinna", signerad Lars Norrman, olja på pannå, bladmått 14x26cm, med träram, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans.
Lars Norrman (1915-1979), "Segelbåt", signerad Lars Norrman, akvarell på pannå, bladmått 16x11cm, med träram, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans.