121 - 140 av 933
1...678...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2022

Klubbad för

Ring vitguld 14K 6,7g, Ø17, med diamanter 3xca0,07ct, repig skena, graverad

Utrop: 2 800 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 7g, längd: 44cm, bredd: 3-6mm, springring

Utrop: 4 400 kr

Kedja Cordell 18K 2,3g, längd: 62cm, bredd: 2mm, av på mitten

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband X-länk 18K 7,9g, längd: 21cm, bredd: 8mm, trasig, slitna länkar

Utrop: 4 100 kr

Vristlänk Ankar 18K 6,9g, längd: 25cm, bredd: 1mm, med integrerade berlocker varav en saknar stenar

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 6,9g, Ø17½, mönstrad, repig, med gravyr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 4g, Ø17, tvåfärgad med åttkantslipade diamanter 5xca0,005ct, graverad, repig

Utrop: 2 100 kr

Breitling, herrur, stål/ double, 34mm, automatisk, repigt plexiglas,datum, refnr: 2611, boettnr: 868897, läderband (ej orginal)

4 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Breitling, herrur, 18K, 34mm, automatisk, repigt plexiglas, refnr: 1910, läderband ej orginal, graverad, repig, defekt index, nött krona, bucklor på bakboett

5 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Klockor Bvlgari

Bvlgari, Diagono, herrur, stål, 40mm, automatisk, nagg i safirglas, datum, repig boett, repigt gummiarmband , refnr: DG40SV, snr: L2579, med extra urtavla, cert 2008, manual, box, ytterkartong

Utrop: 10 800 kr

Väska, Mulberry modell Keeley Shoulder Bag i strukturerat svart läder, 28x18x12cm, märkt RF2, gulddetaljer med färgbortfall, justerbart läderband, avtagbar guldfärgad kedja, defekt i sömn, bruksslitage, med dustbag

Utrop: 4 000 kr

Parti Guld 18K 2,1g, bitar av vitguld

Utrop: 1 100 kr

Punschkoppar 5st S830 145,5g, höjd: 32mm, Ø64mm, förgylld hamrad insida

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr med mic, Fender Classic Design, modellnr :CD-140SCE, snr: WC20120064, skiftnyckel, bruksslitage, nött hårt fodral med nyckel. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Armring 18K 9,4g Ø63mm, öppningsbar med lila stenar

Utrop: 4 600 kr

Örhängen ett par 18K 1,5g längd: 45mm, saknar en guldstopper, med gummistoppers

Utrop: 800 kr

Armband X-länk 18K 11,5g 20cm bredd: 6mm

Utrop: 7 300 kr

Ring 18K 5,5g Ø18¼ bredd: 3mm, med vit sten

Utrop: 4 100 kr

Halskedja 18K 2,5g 40cm bredd: 1mm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 5,1g Ø18 bredd: 4-8mm, stämplad GHA, med färgade stenar

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr