Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2022
Vristlänk Ankar 18K 6,9g, längd: 25cm, bredd: 1mm, med integrerade berlocker varav en saknar stenar
Breitling, herrur, stål/ double, 34mm, automatisk, repigt plexiglas,datum, refnr: 2611, boettnr: 868897, läderband (ej orginal)
Breitling, herrur, 18K, 34mm, automatisk, repigt plexiglas, refnr: 1910, läderband ej orginal, graverad, repig, defekt index, nött krona, bucklor på bakboett
Klockor Bvlgari
Bvlgari, Diagono, herrur, stål, 40mm, automatisk, nagg i safirglas, datum, repig boett, repigt gummiarmband , refnr: DG40SV, snr: L2579, med extra urtavla, cert 2008, manual, box, ytterkartong
Väska, Mulberry modell Keeley Shoulder Bag i strukturerat svart läder, 28x18x12cm, märkt RF2, gulddetaljer med färgbortfall, justerbart läderband, avtagbar guldfärgad kedja, defekt i sömn, bruksslitage, med dustbag
Akustisk gitarr med mic, Fender Classic Design, modellnr :CD-140SCE, snr: WC20120064, skiftnyckel, bruksslitage, nött hårt fodral med nyckel. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.