21 - 40 av 277
123...14 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 3 november 2022

Klubbad för

Accessoarer Bälten

BÄLTE, VALENTINO, Garavani, Rockstud, svart skinn, guldfärgade nitar, längd 75 cm, bredd 3,5 cm, dustbag, originalask.

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Batignolles, Monogram canvas, 37x25x12,5 cm, dustbag.

5 100 kr

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, SAINT LAURENT, Logo Belt bga, rött skinn, guldfärgade beslag, 18x12x4cm, dustbag.

4 100 kr

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, VALENTINO, Garavani, Top Handle Spike, svart skinn, silverfärgade beslag, 27x20x12 cm, axelrem, dustbag.

Utrop: 8 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cathy Latham, 100% siden, 66x66 cm, vit, svart, guld, originalask, tråddragning.

2 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Dame de Coeur a vous l'Honneur, Pierre Marie, 100% siden, lila, svart, ljusgrön, motiv kort, originalask.

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Peuple du Vent, Christine Henry, 100% siden, 90x90 cm, rosa, vit lila, originalask.

2 200 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma PM, monogram canvas, 30x24x16 cm, lås, nycklar, dustbag, slitage.

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Horsebit, monogram GG tyg, brunt läder, guldfärgade beslag, 38x16 cm, slitage.

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, GUCCI, Horsebit Tom Ford, monogram GG tyg, rosa satin, guldfärgade beslag, 37x16 cm, slitage.

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, monogram GG tyg, brunt skinn, silverfärgat spänne, längd 80 cm, bredd 4 cm, dustbag, kartong.

1 700 kr

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, svart skinn, guldfärgat spänne GG, längd 85 cm, bredd 4 cm,repor på spännet.

ARMBAND, HERMÈS, Kelly Double, svart skinn, guldfärgat spänne, längd 35 cm, bredd 2 cm.

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON. Etoile bag, monogram canavs, guldfärgade beslag, 40x27x16 cm, slitage på hörnen.

6 300 kr

Utrop: 6 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, NéoNoé, monogram canvas, svart skinn, guldfärgade beslag, 25,5x25x17 cm, dustbag, kartong, bruksslitage (sprickor).

Utrop: 5 500 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, FLOWER, svart mocka, klack med vita stenar, stl 38.

500 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, CHANEL, ljusbrunt läder, beiga sömmar, stl 39½, klack 5 cm, dragkedjan är trög.

Utrop: 1 600 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETTER, AQUAZZURA, gråbeige mocka, pälsdetaljer, stl 40½, klack 11 cm, skopåse, kartong.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, must de Cartier, Animal Treasure, 100% siden, 90x90 cm, grön samt svart bård, mörkblå bakgrund, papegojor, pantrar, ädelstenar, någon fläck.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, must de Cartier, 100% jacquardsiden, 85x85 cm, röd bård, blå, vit, någon liten fläck.

Utrop: 1 000 kr