81 - 100 av 707
1...456...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2022

Klubbad för

Armbandsur Amfibier Fyr20, automat, stål, Ø38mm, plexiglas, datum, läderarmband

1 500 kr

Utrop: 550 kr

Analog Kamera Rolleiflex, i bruksskick, ej funtionstestad, nr:948602, compur rapid, i läderfodral

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Övrigt

Soglasögon RayBan Aviator mnr: RB3025 snr:0016214, i fodral

600 kr

Utrop: 550 kr

Armbandsur Orient Kamasu, automat, Ø42mm, datum, dag, safirglas, stål, viklås, i box, med två extralänkar och manualer ref:F692-UAA0, snr:C031831

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Klockor Festina

Armbandsur Festina Special Edition, quartz, 44mm, kronograf, datum, mineralglas, stål, extra gummilänk, verktyg, extra länkbit,i box, mnr:F20451, små repor på glas

Utrop: 1 100 kr

Seiko automat 40mm Divers 200m 7S26-0020 snr296541 dag/datum stål med löst armband/repigt

1 800 kr

Utrop: 850 kr

Muminmugg by Arabia 30ml Snorkfröken

250 kr

Utrop: 125 kr

Muminmugg by Arabia 30ml Äventyr flytten

100 kr

Utrop: 125 kr

Muminmugg by Arabia 30ml Stinky

Utrop: 125 kr

Klockor Gant

Armbandsur Gant Sussex, stål, quartz, 32mm, datum, blå urtavla med rosé detaljer ref:G1360, snr:04000384, med extralänkbitar, i box

600 kr

Utrop: 750 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy A51, mnr: sm-a516b/ds, snr:R5CR308ADVL, med laddare i kartong, med små repor på skärm

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Citizen

Armbandsur Citizen Eco-drive, kronograf, datum, stål, Ø42mm, safirglas, mnr:H504-8083290 snr:861030043, repig på viklås

550 kr

Utrop: 600 kr

Skål S830 54,7g höjd:18mm, Ø13cm

350 kr

Utrop: 375 kr

Parti Silver S830 40,2g skadat graverat

Utrop: 275 kr

Parti Silver S925 14g graverat skevt

Utrop: 125 kr

Elgitarr Gibson Epiphone Les Paul, snr: U01083737, med lackskador, i mjukt fodral defekta delar.Ej visning

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Keyboard Yamaha PSR F50, snr:EBUO01928, batteridriven, saknar fodral Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld 18K 6,8g Ø17½, 17¾ graverade

Utrop: 3 500 kr

Parti guld 18K 14,4g, defekt lås, längd: 21cm

6 100 kr

Utrop: 7 300 kr

Parti guld 18K 0,7g, örhängen utan ploppar, skevt hänge

300 kr

Utrop: 375 kr