Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2022
Armband Louis Vuitton Confidential Bracelet Monogram, med detaljer i gulmetall, i dustbag, box och kvitto
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Gucci ref; GG1066S, 001, 59-16-140 strl: L snr: T0XLG31000 i dustbag med original fodral och cert.
Väska All Tomorrows Parties (ATP) modell: Arezzo, svart, bruksslitage med dustbag,
Väsksmycke Chanel år ca: 1986-1994 ankarlänk längd: 78 cm bredd: 7mm i dustbag och originalåda, med original ytterlåda samt intyg.
Ljusstakar 2st Georg Jensen modell: Cobra, rostfritt stål, höjd: 115mm, i originalbox med tillhörande informationshäfte.
Skål Georg Jensen modell: Bloom Ø250mm i originalbox med tillhörande informationshäfte.
Accessoarer Övrigt
Armband Lauren by Ralph Lauren, svart läder med detaljer i gulmetall längd: 34cm bredd: 7mm i dustbag.
Vinglas 2st Kosta Boda Design: Ulrica Hydman Vallien modell: Open minds höjd ca: 23cm Ø87mm snarlika
Vitvinsglas 14st Intermezzo Orrefors design: Erika Lagerbielke höjd ca: 220mm Ø60mm varav en med nagg på foten.