141 - 160 av 1 577
1...789...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2022

Klubbad för

Certina Blue Ribbon, armbandsur, 18K, automatisk, datum, 35mm, snr: 694101, modellnr: 5809148, med X-länk i 18K, plastglas, smått naggad

Utrop: 25 000 kr

Kedja Pansar S925 förgyllt 2,1g längd: 38cm bredd: 1,5mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 6,3g med stenar, defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier Bismarck 18K 7,1g längd: 42cm bredd: 3-9mm

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Parti guld 18K 2,1g med stenar, defekt

750 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 22,4g, tappat sten

Utrop: 11 600 kr

Ring 9K 2,5g repig

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 3,3g trasigt

Utrop: 1 600 kr

Betina, armbandsur, 18K, 34mm, automatisk, datum, snr: 96612, med läderarmband

3 600 kr

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 4,4g skev/repig

Utrop: 2 300 kr

Ring 23K 8,6g graverad

Utrop: 5 600 kr

Örhängen ett par 18K vitguld 1,1g med sten, skeva

375 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par, doserad Bismarck, 18K 2,2g höjd: 35mm bredd: 4-7mm

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 7,6g trasig vid lås

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 2,6g Ø17 med stenar och diamanter 5xca0,01ct

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 0,9g trasigt

Utrop: 450 kr

Örhängen ett par 18K vitguld 1,4g med stenar, höjd: 8mm bredd: 8mm

Utrop: 800 kr

Parti silver S800 30,8g

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 5,1g graverad

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K vitguld 7,1g graverad/repig

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr