Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2022
Vas, Kosta Boda, Design: Ulrica Hydman-Vallien, Open Minds, signerad nr: 7098744 höjd: 25,5cm
Vas, Kosta Boda, Design: Ulrika Hydman-Vallien, Open Minds, signerad nr: 48749, höjd: 10,5cm
Vas, Kosta Boda, Design: Ulrika Hydman-Vallien, Open Minds, signerad nr: 48748, höjd: 10,5cm
Skupltur Kosta Boda, Design: Bertil Vallien, Signerad: 99518, Trappa, mindre nagg i hörn
Örhängen ett par 14/18K 32,7g med camé, en säkerhetskedja i oädel metall
Visa varaParti Guld
Ring 18K 5,8g med diamanter 1xca0,38ct 7xca0,03ct, saknar en diamant