1461 - 1480 av 1 577
1...737475...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2022

Klubbad för

Parti guld 18K 2,9g med stenar och diamant 1xca0,01ct

Utrop: 1 500 kr

Tissot 18K, damur, 24mm, quartz, datum, graverad

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Vas, Kosta Boda, Design: Ulrica Hydman-Vallien, Open Minds, signerad nr: 7098744 höjd: 25,5cm

850 kr

Utrop: 800 kr

Vas, Kosta Boda, Design: Ulrika Hydman-Vallien, Open Minds, signerad nr: 48749, höjd: 10,5cm

550 kr

Utrop: 375 kr

550 kr

Utrop: 375 kr

Vas, Kosta Boda, Design: Ulrika Hydman-Vallien, Open Minds, signerad nr: 48748, höjd: 10,5cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Skulptur, Mats Jonasson, Design: Erika Höglund, signerad: 25006, höjd: ca 19cm

Utrop: 250 kr

Skulptur, Kosta Boda, Design: Bertil Vallien, Hus, Signerad: 99210, Höjd: 6,5cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Skupltur Kosta Boda, Design: Bertil Vallien, Signerad: 99518, Trappa, mindre nagg i hörn

275 kr

Utrop: 300 kr

Skål Kosta Boda, Design: Bertil Vallien, Signerad 59252, Höjd: 12cm, Ø21cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Kedja 18K 6,0g 46,5cm bredd: 2mm

Utrop: 4 400 kr

Parti silver S830 401,9g, gipsfyllt

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par 14/18K 32,7g med camé, en säkerhetskedja i oädel metall

Armband Pansar 18K 99,8g med platta och stenar, graverad

Brosch 18K 8,1g defekt

Utrop: 4 000 kr

Parti guld 18K 17,5g med stenar, defekt

Utrop: 6 300 kr

Kedja Pansar 18K 29,2g 45,5cm bredd: 4mm, tvåfärgad

Ring 18K 4,2g med stenar, defekt

Ring 18K 5,8g med diamanter 1xca0,38ct 7xca0,03ct, saknar en diamant

Collier 18K 30,1g 49cm bredd: 4-36mm