661 - 680 av 1 056
1...333435...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2022

Klubbad för

Klockor Heuer

Tag Heuer Formula 1, quartz, stål, 43mm, safirglas, datum, ref: BA0842 snr: CAA4945 originallänk stål, viklås, cert- ej daterat, box

7 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Kedja Pansar S925 28,2g längd: 50cm bredd: 5mm karbinhake

Utrop: 500 kr

Örhängen S925 2,9g ett par höjd: 3cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925 4,7g ett par höjd: 3,2cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge med kedja S925 3,8g längd: 45cm bredd: 1mm springring

75 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband odlade sötvatten barocka, lås 18K, längd: 17,5cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Patek Philippe, Geneve, 21mm, manuell, integrerat armband 18K, brv. 45g, i ask

Medalj 14K 25,3g graverad

Utrop: 10 000 kr

Elbas, Fender Jazz Bass, Corona California, snr. US16023080, hårt fodral.Ej visning

8 100 kr

Utrop: 7 800 kr

Ulf Wahlberg (1938-) Grafik, nr. 195/230, signerad, daterad -99, motiv Bilskrot, mått ca.42x57cm, inramad, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

500 kr

Utrop: 600 kr

Hasse Lindroth (1938-) Torrnålsgravyr, "Opel vid hammarbysjö 1978", signerad/daterad 2003, mått: ca37x34cm, inramad, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Utrop: 500 kr

Laptop Lenovo Ideapad 1 14ADA05, Amd 3020e, RAM4GB s.nr: 00356-02389-48926-AAOEM med laddare, fabriksåterställd

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge hjärta 18K 0,8g, höjd: 17mm bredd: 11mm, med sten

Utrop: 650 kr

Kedja Venezia 18K 2,3g längd: 40cm bredd: 1mm

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 18,1g, defekt

Utrop: 9 100 kr

Klackring 18K brv. 3,4g Ø17½, skev, med svart sten

Utrop: 1 600 kr

Kedja Ärtlänk 18K 4,8g, defekt

Utrop: 2 400 kr

Ring slät 18K 4,5g Ø21¼

Utrop: 2 300 kr

Kedja 18K 5,6, defekt

Utrop: 2 900 kr

Örhängen ett par, 18K vitguld 1,2g, med diamanter 2xca0,005ct åttkantsslipade

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr