Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2022
Klockor Heuer
Tag Heuer Formula 1, quartz, stål, 43mm, safirglas, datum, ref: BA0842 snr: CAA4945 originallänk stål, viklås, cert- ej daterat, box
Patek Philippe, Geneve, 21mm, manuell, integrerat armband 18K, brv. 45g, i ask
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elbas, Fender Jazz Bass, Corona California, snr. US16023080, hårt fodral.Ej visning
Ulf Wahlberg (1938-) Grafik, nr. 195/230, signerad, daterad -99, motiv Bilskrot, mått ca.42x57cm, inramad, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Hasse Lindroth (1938-) Torrnålsgravyr, "Opel vid hammarbysjö 1978", signerad/daterad 2003, mått: ca37x34cm, inramad, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Laptop Lenovo Ideapad 1 14ADA05, Amd 3020e, RAM4GB s.nr: 00356-02389-48926-AAOEM med laddare, fabriksåterställd