Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 79

Varunr: 1 871 192

Klockor

Tudor

TUDOR, Prince Date, Submariner (200m=660ft), "T Swiss Made T", Ref nr. 79190, Serie nr. B618762, Cal ETA 2824-2), Boett nr. 79190, herrur, 39 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, skadad urtavla, OBS: saknar dykring, originallänk (2001), viklås, Ref nr. 93150-DE9/501 B, cert (ej daterat), ca 1995, box, ytterkartong.

37 000 kr

Klubbad till budgivare: 212014

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.