Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 oktober 2022
Klubbad för
PORTFÖLJ, PALMGRENS, svart skinn, guldfärgade beslag, 40x26x12 cm, avtagbar axelrem, dustbag, kartong.
PORTFÖLJ, SAINT LAURENT, svart skinn, mörkgrå beslag, 38x26x8 cm, två stora fack, ett mindre, visst slitage.
Kläder Jackor
JACKA, POLO RALPH LAUREN, blå nylon, 80% dun, 20% fjädrar, stl XL, avtagbar huva, dragkedja.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, HERMÈS, förgylld, refflad, 7x2 cm, tillverkad i Schweiz, service behov.