1101 - 1115 av 1 115
1...545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Hänge S925 0,8g Stjärntecken, Höjd:20mm

Utrop: 50 kr

Kedja Ankar S925 1,1g Längd:41,5cm

Utrop: 50 kr

Kedja Ärtlänk S925 2g Längd:38cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Venezia S925 2g Längd:36,5cm

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,9g Höjd:18mm

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,7g Höjd:11mm, med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 14,7g defekt

Utrop: 125 kr

Ring S830 1g Ø19

Utrop: 50 kr

Ring S830 1,6g Ø17½ med stenar

Utrop: 50 kr

Elbas, Hohner Professional, modell: B2A, repig kropp, lackskador, saknar en del på bak i mjukfodral.Ej visning

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Ibanez AK80-BS-12-03 srn:S10121706, i mjuk fodral.Ej visning

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Epiphone Les Elgitarr Paul Classic , Snr. 20011523581, i mjukfodral.Ej visning

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Harley-Davidson Patinerad Skinnjacka strl:XL, slitage

750 kr

Utrop: 600 kr

Halvarssons Malung Skinnbyxor strl:54, slitage

Utrop: 600 kr

Jofama Collection Skinnväst strl:56, slitage

Utrop: 600 kr