Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 september 2022
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Miss Clichy, svart mocka, stl 37½, klack 14 cm, platå 2,5 cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, GUCCI, GG supreme, beige tyg med monogram, 33x20x5,5 cm, slitage på tyget vid handtag.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3025, Aviator Large Metal, Mirror, guldfärgde bågar, blå spegelglas, etui.
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, Shawl Classique Monogram, 60% siden, 40% ull, 140x140 cm, svart, originalask, lite tråddragningar, litet hål.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Snowdon, TF 237, 52 20, svarta bågar, tonade glas, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, Mirror, blått spegelglas (repor), guldfärgade bågar, etui.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BURBERRY, svart quiltat skinn, 11x9 cm, kort, mynt, sedel, dustbag, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 25, Epi, rött läder, guldfärgade detaljer, 27x19x15 cm, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 30, monogram canvas, 30x25x16 cm, nycklar saknas, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 01O, 55 17, bruna bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, August, TF678, 56 18, brunmelerade bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Saleya PM, Damier Azur, guldfärgade beslag, 27x24x14 cm, ask, dustbag.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, MULBERRY, brunt flätat läder, mässing färgat spänne, längd 125 cm, bredd 3 cm.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, CELINE, vintage, mörkblått läder, silverfärgat spänne, längd 80 cm, bredd 2 cm.