Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 september 2022
VÄSKA, DIOR, Panarea Medium Tote, grå quiltad coated canvas, silverfärgade beslag, 30x23x15 cm, bruksslitage.
VÄSKA, GUCCI, Carry On Duffle Bag, svart monogram canvas, handtag i grön/röd canvas, 40x28,5x21,5 cm, slitage, skada i canvas.
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater Doble Zip, Oxblood, vinrött läder, guldfärgade beslag, 35x24x16 cm, hänglås, dustbag, några repor.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Huston, Monogram vernis, gulbeige lackskinn, 28x25x14 cm, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Denim, beige jeans tyg, guldfärgade beslag, 30x18x10 cm, bruksslitage.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, slip-in, cremefärgat ormskinn, stl 38, klack 8cm, extra klackstift, kartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Grand Apparat, Jacques Eudel, 100% siden, 90x90 cm, vinröd, vit, guld, någon fläck.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Modernisme Tropical, Felipe Jardim, 100% siden, 90x90 cm, vvit, blå, grön, originalask.
VÄSKA, LAUREN RALPH LAUREN, Bucket, svart skinn, rött foder, guldfärgade beslag, 25x30x15 cm.
COLLIER, CHANEL, imitationspärlor, siden band, ca 80 cm, märkt 01 CC A, år 2001, små pärlor saknas.
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 55, monogram canvas, 55x42x16 cm, adresstagg, dustbag, år 2007.
VÄSKA, BURBERRY, rutigt nylon, grå, svart, vit, svart lackskinn, metallfärgade beslag, 26x23x13 cm.