Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Skick

Urverk 5/10
Urtavla 8/10
Boett 6/10
Länk 6/10

Expertens bedömning:   8/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 54

Varunr: 1 878 343

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, GMT-Master II (Swiss-T<25), Chronometer, s.k. "Fat Lady", Ref nr. 16760, Serie nr. 9625894, Cal 3085, Verk nr. 1787626, Boett nr. 16760, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, 24-timmarsvisning, Jubileelänk, viklås, Ref nr. 62510H-I4/502, cert (ej ifyllt), ca 1986, box, ytterkartong.

Fördjupad information
Skick

144 000 kr

Klubbad till budgivare: 8299

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.