1121 - 1140 av 1 160
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022

Klubbad för

Armband Ankar S925 17,5g längd: 21cm bredd: 6mm

Utrop: 425 kr

Kedja kejsarlänk S925 63,7g längd: 61cm bredd: 6mm

Utrop: 1 100 kr

Klockor Victorinox

Victorinox Swiss Army Alliance Ø44mm kronograf, ref: 241745, srn: 210204655, med 2 extralänkar med cert från 2021-09-03 och kvitto i låda samt ytterkartong.

4 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Eiger 25 Jewels Ø36mm incabloc automat, datum, boettnr: 1891 70-tal, tropiskt gummiband, eventuellt behov av service.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Tärnan

Tärnan Ø32mm manuell, datum, boettnr: 03124-3 med flexband

200 kr

Utrop: 250 kr

Miniräknare Panasonic 24K guldpläterad modell: JE-371U nr: 07230025

225 kr

Utrop: 250 kr

Seiko 100m Ø37mm quartz, datum, ref: 7N42-0ED0 srn: 200061, stål.

400 kr

Utrop: 500 kr

Bordsskedar 13st S830 537,0g modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

Utrop: 3 600 kr

Bordsgafflar 12st S830 580,6g modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

Utrop: 3 900 kr

Bordsknivar 12st S830 530,0g modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

Utrop: 2 400 kr

Bordsknivar 12st S830 887,3g modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

Utrop: 4 100 kr

Teskedar 21st S830 285,0g modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Smörgåsgafflar14st S830 413,6g modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

Utrop: 2 800 kr

Såsslev S830 60,2g Modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

550 kr

Utrop: 375 kr

Potatissked S830 88,5g Modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

700 kr

Utrop: 600 kr

Smörknivar 2st S830 104g Modell: Prins Albert. Från sent 1800-tal.

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S925 159,1g Collier stelt samt snusdosa med gravyrer.

Utrop: 1 200 kr

Klockor Boss

Hugo Boss Ø42mm quartz, ref: HU.395.1.14.3395 srn: 2.080.828 med box

Utrop: 600 kr

Handväska Gucci Padlock GG Supreme, ref: 432674, snr: 520981, axelrem, ovansida, sidor samt en del av baksida i ormskinsimitation. Nycklar, Bruksslitage, detaljer i gulmetall, med kvitto i dustbag.

8 800 kr

Utrop: 10 200 kr

Accessoarer Övrigt

Väska Love Moschino, svart med detaljer i gulmetall i dustbag.

850 kr

Utrop: 700 kr