1541 - 1560 av 1 582
1...77787980 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2022

Klubbad för

Laptop Asus Vivobook S14, Modellnr: M433D, Ryzen 3, 8gb RAM, 128gb SSD, med laddare, sn: M1N0CX07F776028, systemåterställd

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Träningsklocka Xiaomi Mi watch, Ref: xmwtcl02 med laddare, enstaka repa på glas

350 kr

Utrop: 425 kr

Laptop Lenovo V15-ADA, Ryzen 3 3250U, 8gb RAM, modell: 87c7, Sn: PF2QD4K3, med laddare, systemåterställd

Utrop: 2 200 kr

Klockor Montblanc

Montblanc Star, herrur, stål, 42mm, automat, datum, läderarmband med fjärilslås, Sn: PL908288, Ref: MB-105858, med cert 2015 & box

8 100 kr

Utrop: 9 800 kr

Klockor Boss

Hugo Boss, herrur, stål, 42mm, quartz, datum, kronograf, Sn: 11.302.805, Sn: HB.328.1.49.3086, batteribyte krävs

400 kr

Utrop: 500 kr

Longines Hydro Conquest, herrur, stål, 41mm, automat, datum, Sn: 53221863 Ref: L3.742.3.967, repor på boett, armband och lås, tre repor på bezel, cert 2021-12, manual, box & kartong skadade

7 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Seiko Prospex, Diver's 200m, herrur, stål, 43mm, automat, datum, gummiarmband Sn: 7D4637 Ref: 4R35-01Y0, box, kartong & manual

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Fat S800 511,6g gravyr

Utrop: 3 400 kr

Sockertång S830 19,1g

Utrop: 125 kr

Konst Skulpturer

Skulptur Henry Gustafsson Lyftet, Wimmerby Tenn, höjd: ca10,5cm, stämplad och signerad

400 kr

Utrop: 500 kr

Skedar 12st S830 198,0g längd: 123mm, i etui

Utrop: 1 400 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon Yamaha Alt, YAS-25, Sn: 062317, bruksslitage, i väska

3 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Inga Derblom (1939-) Olja på pannå, blomstilleben, signerad i träram, 46x38cm, enstaka skada på ram, Ej med på visning.

Utrop: 850 kr

Inga Derblom (1939-) Olja på pannå, pojke & flicka under träd, signerad i träram, 41x33cm, Ej med på visning.

Utrop: 850 kr

Halsband S925 7,3g 45cm, bredd: 2mm

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par med stenar, S925 2,5g höjd: 8mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband med stenar, S925 17,9g längd: 19cm bredd: 5mm

350 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par, S925 7,4g höjd: 65mm

Utrop: 275 kr

Armband, S835 15,5g längd: 19cm bredd: 18mm

175 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Venezia, S835 24,3g 80cm bredd: 2,5mm

125 kr

Utrop: 150 kr