Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2022
Laptop Asus Vivobook S14, Modellnr: M433D, Ryzen 3, 8gb RAM, 128gb SSD, med laddare, sn: M1N0CX07F776028, systemåterställd
Laptop Lenovo V15-ADA, Ryzen 3 3250U, 8gb RAM, modell: 87c7, Sn: PF2QD4K3, med laddare, systemåterställd
Klockor Montblanc
Montblanc Star, herrur, stål, 42mm, automat, datum, läderarmband med fjärilslås, Sn: PL908288, Ref: MB-105858, med cert 2015 & box
Klockor Boss
Hugo Boss, herrur, stål, 42mm, quartz, datum, kronograf, Sn: 11.302.805, Sn: HB.328.1.49.3086, batteribyte krävs
Longines Hydro Conquest, herrur, stål, 41mm, automat, datum, Sn: 53221863 Ref: L3.742.3.967, repor på boett, armband och lås, tre repor på bezel, cert 2021-12, manual, box & kartong skadade
Seiko Prospex, Diver's 200m, herrur, stål, 43mm, automat, datum, gummiarmband Sn: 7D4637 Ref: 4R35-01Y0, box, kartong & manual
Konst Skulpturer
Skulptur Henry Gustafsson Lyftet, Wimmerby Tenn, höjd: ca10,5cm, stämplad och signerad
Inga Derblom (1939-) Olja på pannå, blomstilleben, signerad i träram, 46x38cm, enstaka skada på ram, Ej med på visning.
Inga Derblom (1939-) Olja på pannå, pojke & flicka under träd, signerad i träram, 41x33cm, Ej med på visning.