Avslutad | Pant – Tisdag 9 augusti 2022
Tennishalsband 18K vitguld 38,7g längd: 48,5cm bredd: 4mm, med diamanter 150xca0,08ct
Seiko Chronograph, armbandsur, stål, 42mm, quartz, boettnr: 8T67-00L0, snr: 164486, refnr: SSB385P1, safirglas, kronograf, datum, grön urtavla, läderarmband
Ring Bvlgari B.Zero1, 18K vitguld 8,2g Ø19½, storlek: 61, bruksslitage, i box med ytterkartong (ej original)
Rolex Oyster Perpetual Yacht-Master, herrur, stål, 40mm, automatisk, safirglas (nagg i kanterna), Oysterlänk stål, viklås, refnr: 16622, snr: Y422573, med certifikat mars 2003 (ej fullt ifyllt), box (skadad) och ytterkartong
Rolex Oyster Perpetual Sky Dweller, herrur, guld 18K, 42mm, automatisk, safirglas (nagg i vänstra hörnet), Oysterlänk i guld 18K, repig, viklås, repig/naggad bakboett, refnr: 326938, snr: 9R015058, extra länkbitar, certifikat feb 2018, box, ytterkartong
Silverskrin S830 bruttovikt: 405,5g längd: 10,9cm, bredd: 80mm höjd: 45mm, tillverkad av CG Hallberg, insidan gjord av trä, lock med motiv och gravyr