Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 juli 2022
SOLGLASÖGON, DOLCE & GABBANA, DG4075, 02/13, 58 18, brunmelerade bågar, bruna glas, etui.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5101, c.502/73, 57 18, bruna bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Mini Lady Dior, Cannage, svart quiltat skinn, guldfärgade beslag, 16x14x7,5 cm, avtagbar kedja, visst bruksliatge.
VÄSKA, LITTLE LIFFNER, reptilmönstrat läder, silverfärgade beslag, 23x17x8 cm, liten repa på baksidan.
VÄSKA, BALENCIAGA, Neo Classic, Super Nano City bag, svart präglat läder, 12x7,5x5 cm, axelrem, dustbag.
SOLGLASÖGON, CÉLINE, CL40003I, Mineral, 48 23, Cat Eye 003, svarta bågar, svarta glas, fodral, ytterkartong, kvitto från 2018.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, orange emalj, silverfärgat spänne, 6 cm i diameter, smyckespåse, originalask.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, vit emalj (lite repor), silverfärgat spänne, 5,5 cm i diameter, smyckespåse, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cheval a la Couvertur, Jacques Eudel, 100% siden, 42x42 cm, gul, blå, grå, originalask, någon fläck.
VÄSKA, CHLOÉ, Nile Minaudiere Bracelet bag, mörk marinblå läder, mässingsfärgade beslag, 20x12x6 cm, dustbag, kvitto från 2017.
VÄSKA, GUCCI, Pelham Guccissima, brunrött läder med monogram, guldfärgade beslag, 45x33x12 cm, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4198, c.452/4c, 64 12, vita, grå bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.