Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 juli 2022
VÄSKA, HERMÈS, Massai Canvas, Togo, svart tyg, guldfärgade beslag, 27x33x6 cm, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, Central Station Tote, svart/beige canvas med motiv, silverfärgade beslag, 33x25x10 cm, hologrammärkt 11168123, skadade handtag.
VÄSKA, DIOR, Large Gaucho Double Saddle, beige läder, silverfärgade beslag, 42x24x5,5 cm, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, GUCCI, Boston King Snake Heart, monogram canvas, rött läder, guldfärgade beslag, 27x17x13 cm, axelrem.
VÄSKA, HERMÈS, Epsom Clic 16, rosa kalvskinn, palladiumpläterade beslag,16x14x2 cm, märkt A NN 009 DX. Excellent Condition.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy Ltd, år 2012, monogram i frotté, grå lack, vitt läder, 28x20x18 cm, visst slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Antigua Besace, beige, röd canvas, guldfärgade detaljer, 28x20x9 cm, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, vintage, marint kaviarläder, guldfärgade beslag, 35x25x10 cm, hologrammärkt 4691201, år 1996-1997, visst bruksslitage,
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0024S, 58 16, 002, brunmelerade bågar, bruna glas, några repor.
SOLGLASÖGON, CÉLINE, CL40011U, 48 26, silverfärgade skalmar, gröna bågar, svarta glas.
VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Siciliy, Smart Gloss, wallet on chain, svart, blått, vitt läder, guldfärgade beslag, 18x11 cm, spegel, avtagbar kedja, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 32x29x17 cm, sprucket läder.
VÄSKA, BURBERRY, Classic Check, rutigt tyg, beige läder, guldfärgade beslag, 37x32x13 cm, dustbag.