1721 - 1740 av 1 790
1...868788...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2022

Klubbad för

Ring 18K 3,2g Ø18 med stenar och diamanter 4xca0,005ct

Utrop: 2 700 kr

Hänge 18K 1,1g höjd inkl ögla: 24mm bredd: 14mm med camé

Utrop: 400 kr

Hänge 18K 1,8g höjd inkl ögla: 20mm bredd: 23mm

Utrop: 1 500 kr

Kedja Pansar 9K 5,7g 49cm bredd: 4mm

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Örring udda 18K 0,9g

Utrop: 450 kr

Ring 18K 4,9g Ø15 med stenar, lätt skev

Utrop: 2 400 kr

Ring 10K 19,1g Ø19½ med sten, graverad

4 800 kr

Utrop: 4 100 kr

Kedja Pansar 10K 10,1g 67cm bredd: 3mm

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 0,4g höjd inkl ögla: 15mm bredd: 9mm

Utrop: 350 kr

Hänge 18K 0,5g höjd inkl ögla: 20mm bredd: 11mm

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,6g höjd inkl ögla: 20mm bredd: 12mm med sten

Utrop: 425 kr

Kedja Pansar 18K 2,8g 47cm bredd: 1mm

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Kedja Pansar 18K 3,8g 50cm bredd: 1mm

Utrop: 2 800 kr

ID-Bricka 18K 1,6g graverad

Utrop: 850 kr

Örhängen ett par 21K 12,5g höjd: 55mm bredd: 27mm, bucklor, skeva öglor

Utrop: 7 500 kr

Ring 18K 6,9g Ø17½

Utrop: 5 700 kr

Tissot Tradition, herrur, stål, 42mm, quartz, datum, safirglas, repor på boett vid kl 12, slitet originalarmband i läder, Sn: 13JA0826922, Ref: T063610A

750 kr

Utrop: 900 kr

Hänge 21K 19,8g hljd inkl ögla: 125mm bredd: 53mm med stenar

Utrop: 11 800 kr

Örhängen ett par 21K 7,9g höjd: 55mm med stenar, skevt stift

Utrop: 4 600 kr

Ring 21K 4,1g Ø17¾ med stenar, justerbar storlek, skev skena

Utrop: 2 400 kr