761 - 780 av 1 149
1...383940...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2022

Klubbad för

Teaterkikare, mässing och pärlemor, 1900-tal, 8,5x10,5cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Musik

Högtalare, JBL Xtreme, bluetooth, Snr: GG0153-JH0579439, med bärrem och kablage

950 kr

Utrop: 350 kr

Laptop, HP Notebook, Modell: 15-da006S4no, Snr: CND84573QR, Intel core I7 (2,7GHz), 8GB RAM DDR4, 128GB SSD, i box med laddare, återställd

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Dinky Toys, 3st, Pansarfordon, Refnr: 670 (1954-1963), längd: 7cm, bruksskick, snett hjul, Flygplan Viking, längd: 9cm, bruksskick, saknar propellrar, Militärfordon Fordson, Refnr: 422, bruksskick, snett hjul

Utrop: 250 kr

Sparbössor, 3 st, Stig Lindberg "Skotte", längd: 14cm samt 17cm, Blå, Röd och Svart, bruksslitage, den svarta defekt vänster fram

275 kr

Utrop: 175 kr

Illustrerad familjebibel, ST. Dorés, Harriers Bokförlag, 1967, Nummer B

Utrop: 175 kr

Gucci, GG Marmont mini round shoulder bag, Matlassé Chevron läder, svart, Ø18,5cm, djup: 6,5cm, Refnr: 550154, Snr: 520981, kedjeaxelrem 127,5cm, små fläckar på foder, lite bucklig, i dustbag och box

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Laptop, Macbook Pro 16", Modell: A2141 (2019), 2,6GHz 6-Core, Intel Core i7, 32GB RAM, 2667MHz DDR4, 1TB SSD, Snr: C02FR5JJMD6R, med laddare, Inlogg: Sefina, Lösen: 0000

Elgitarr, Epiphone, Les Paul Studio, Snr: 13121512992, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop, Macbook Pro 16", Modell: A2141 (2019), 2,6GHz 6-Core, Intel Core i7, 32GB RAM, 2667MHz DDR4, 1TB SSD, Snr: C02F8137MD6R, med laddare, Inlogg: sefina, Lösen: 0000

Laptop, Macbook Air 13", Modell: A1466 (2017), Snr: FVFFVVPR5J1WK, 1,8GHz Intel core i5, 8GB 1600MHz, 128GB, med laddsladd (sliten), Inlogg: Sefina, Lösen: 1234

2 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Laptop, Lenovo Thinkbook, 14", G2 ITL, Snr: MP1X7N4D, 11e gen Intel Core I7-1165G7, 2,8GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs, med laddare, återställd

3 300 kr

Utrop: 3 600 kr

Monica Smetana (1932-), Olja på duk, Två flickor med blommor, motivets mått: 72x58,5cm, inkl ram: 81x95,5cm, signerad.Ej visning

125 kr

Utrop: 200 kr

Severin Nilson (1846-1918), Olja på pannå, tavlans mått: 71,5x47,5cm, motivets mått: 58x34cm, i guldfärgad ram, gula fläckar.Ej visning

850 kr

Utrop: 600 kr

Spegel, Gustaviansk stil, 115x44,5cm.

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Stratocaster, mycket skador på kropp, skada vid hals, saknar skydd över svajfjädrar, i mjukt fodral

Musikinstrument Övrigt

Fender, Förstärkare, Modell: FM212R, Snr: CAX05D5825, med kablage.Ej visning

800 kr

Utrop: 950 kr

Halvakustisk gitarr, Eko, Modell: 290, Snr: 166633, ej funktionstestad, med löst plekrumskydd, i kartong

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Vas Kosta Boda, design: Anna Ehrner modell Atoll, höjd:19,5cm, Ø14,5cm

Utrop: 225 kr

Skål på fot, Iittala Marimekko, Maribowl, glas, grå, höjd: 15cm

125 kr

Utrop: 150 kr