941 - 960 av 1 013
1...474849...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022

Klubbad för

Bordsked 1st S830 43,2g längd: 19cm graverad

Utrop: 250 kr

Kaffesked 1st S830 14,1g längd:12cm

Utrop: 100 kr

Väska, Michael Kors, Jet Set Charm, crossbody, ref: 30T9GOXNB

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffekoppar 7st och kaffefat 7st KPM Germany Ø155mm Ø85mm höjd ca: 75mm med enstaka nagg på kaffekoppar samt kaffefat.

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaffekoppar 5st kaffefat 6st assietter 6st Rosenthal Germany Ø172mm Ø137mm Ø63mm höjd ca: 68mm

Utrop: 225 kr

Ljuslyktor 3st Skultuna Ø60mm Ø65mm

200 kr

Utrop: 200 kr

Uppläggningsfat 3st, Skålar 2st, Soppskålar 4st, Mellanstora assietter 6st, Små assietter 4st, Mattallrikar 5st, Mjölk/saftkanna med nagg 1st, Såssnipa 1st Arabia Made in Finland med gulddekor

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 5,4g defekt med gravyr

Utrop: 2 800 kr

Fritid Sport

Jaktkniv Wood Jewel Design: Kauko Raatinem längd: 19cm bredd: 20mm i läderslida.Ej visning

150 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fällkniv Omega längd:15,7cm bredd: 10mm.Ej visning

Utrop: 250 kr

Kulspetspenna och Stiftpenna Cross förgylld i 14K i original etui

700 kr

Utrop: 500 kr

Viktsats i mässing 1283g med åtta delar Ø1,5-7cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Viktsats i mässing 405,7g med fem delar 2,4-5,2cm år: 1825

275 kr

Utrop: 250 kr

Silver Bricka

Koppar 5st i tenn K.T.S Ø50mm höjd: 45mm

Utrop: 75 kr

Konst Skulpturer

Figurin Goebel W.Germany "Flicka med gäss" höjd: 95mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Konst Skulpturer

Figurin Goebel W.Germany "Flicka med Lamm" höjd ca: 110mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 23,1g defekt med stenar och diamanter

Utrop: 12 000 kr

Ring 18K 4,2g Ø18¼ med stenar

Utrop: 3 400 kr

Parti guld 14K 7,2g defekt med stenar

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 2,2g Ø17 med stenar

Utrop: 1 700 kr