861 - 880 av 1 013
1...434445...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022

Klubbad för

Hänge S925 3,7g höjd: 22mm med sten

Utrop: 150 kr

Hänge kors 14K 2,2g höjd: 25mm bredd:15mm

Utrop: 850 kr

Collier Kalevala Koru Brons 41,1g längd: 42,1cm

Utrop: 450 kr

Parti guld 18K 2,8g defekt med stenar

Utrop: 1 500 kr

Partiguld 14K 3,3g defekt

Utrop: 1 400 kr

Kedja 14K 8,7g längd: 41,2cm bredd: 3-6mm

Utrop: 3 500 kr

Kedja trefärgad 14K 2,9g längd: 44,9cm bredd:3mm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S925 31g defekt med stenar

Utrop: 250 kr

Ring 18K 4,3g med gravyr

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 15,2g med sten och gravyr

Utrop: 7 600 kr

Ring 18K 3,8g med gravyr

Utrop: 2 000 kr

Armband Kejsarlänk S925 11,2g längd: 16cm bredd: 6mm

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband ärtlänk S925 5,9g längd: 19cm bredd: 2-9mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti Silver S925 27,8g defekt

Utrop: 225 kr

Bengt Lindström Collier med ankarlänk i S925 och hänge i S830 73,8g, signerad och numrerad 25/999, längd: 53,6cm

Utrop: 1 800 kr

Halsband Bismarck doserad 18K 8,0g längd: 42,5cm bredd: 4-6mm

Utrop: 5 100 kr

Armband Bismarck 18K 7,9g längd: 17,5cm bredd: 6mm

Utrop: 5 000 kr

Parti guld 18K 6,3g defekt med gravyr

Utrop: 2 900 kr

Kedja Venezia 18K 4,6g längd: 42,7cm bredd: 2mm

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 3,8g Ø16 med diamant 1xca19ct

Utrop: 3 300 kr