641 - 660 av 1 013
1...323334...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022

Klubbad för

Parti Guld 14K 4,1g, skadat och graverat

Utrop: 1 600 kr

Kedja Venezia 14K 6,4g, integrerat hänge med sten, längd:50,5cm

Utrop: 2 600 kr

Ring 14K 4,5g Ø17½, med stenar

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K vitguld 4,2g Ø17¾, med stenar

Utrop: 2 600 kr

Klockor Eterna

Eterna damur 18K 32g, 17mm, manuell (tickar), plexiglas, länk i 18K längd:ca19cm, slitage på länk

10 200 kr

Utrop: 9 900 kr

Ring 18K 5,6g Ø20¼, graverad och skadad

Utrop: 2 800 kr

Ljusstake Georg Jensen Swing, matt rostfritt stål, för två ljus, höjd:213mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Kedja Venezia 18K 2,4g, längd:43,5cm bredd:1mm, skadad

Utrop: 1 200 kr

Kanna, signerad "RS", höjd:ca115mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Fågel i glas, höjd:45mm, blå

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Fågel i glas, höjd:55mm, rosa

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Fågel i glas, höjd:76mm, bärnstensfärgad

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Fågel i glas, höjd:100mm, orange

Utrop: 50 kr

Figurin Fågel i glas höjd:133mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 9,9g, skadat

Utrop: 75 kr

Kedja Cordell S925 6,8g, längd:51cm bredd:2mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband S835 13,0g, längd:19cm bredd:6mm, skadat

Utrop: 100 kr

Bordsskedar 11st S830 458,1g 171mm, modell:Uppsala

Utrop: 3 000 kr

Bordsknivar 12st S830 818,3g 207mm, modell: Uppsala, i etui

Utrop: 2 700 kr

Bordsgafflar 12st S830 534,3g 183mm, modell: Uppsala, i etui

Utrop: 3 500 kr