381 - 400 av 1 013
1...192021...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022

Klubbad för

Pärlcollier med lås i 18K brv 35,2g lås saknar en pärla

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti silver S835 105,3g, bestick, smycken

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K 3,1g, diamanter & stenar

Utrop: 1 400 kr

Parti silver S830/S925 brv 24,9g, med sten, skeva/gravyr

125 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 6,3g Ø17, med vita stenar

175 kr

Utrop: 200 kr

Collier S925 13,8g, Efva Attling, "SIC ITUR AD ASTRA" (Vägen till stjärnorna), längd 43,5 cm, karbinhakelås, mindre ytslitage

400 kr

Utrop: 300 kr

Hänge med tvåradigt läderband S925 brv 19,9g, längd 42 cm, karbinhakelås i silver

200 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar, Silver 830/1000, 12st, 118 mm, danmark, (en avikande modell).

Utrop: 1 200 kr

Matskedar, Silver S830, 135,5g, 2st modell Svensk (spetsig), L: 220 mm

Utrop: 850 kr

Parti silver, 10 st mynt/medaljer, S925-S999, 296,4g.

Utrop: 2 200 kr

Parti silver, S925, 70,0g, trasigt/defekt.

375 kr

Utrop: 450 kr

Guldmynt, Australien $15, 2018, Kangaroo, 24K, 1/10 Oz, 3,11 g Ø16,1 mm

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Silvermynt, S925, Belgien, 5 ECU, 1998, 22,5g, Ø37 mm, obruten förpackning (Myntklubben).

Utrop: 200 kr

Parti guld, 18K, brv 14,3g, ringar, defekt/gravyr, delvis med sten.

Utrop: 6 900 kr

Skål, med hänklar, Silver S925, 243 g, England, 1810, London. bucklor.

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Pokal, silver S830, 89,7g, H: 10 cm, MGAB 1947.

Utrop: 600 kr

Pokal, Silver S830, 36,0g, H: 7,5 cm, GAB 1928

Utrop: 250 kr

Skål, Silver S925, 38,1g, H: 4 cm, Ø8 cm, Hallbergs, 1922, # 218-78

Utrop: 250 kr

Parti silver, S830, 80,3g, Pokal, Hallbergs, graverad, H: 8,5 cm.

Utrop: 550 kr

Skedar, 3st Silver S830, 134,7g, 205 - 220 mm, något defekt, 1800-tal, en med oläslig gravyr.

Utrop: 900 kr