181 - 183 av 183
1...8910 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 30 april 2022

Klubbad för

must de CARTIER, Tank, Cal 81, Boett nr. 84511 / 6 81006, unisex, 23,5 x 23,5 (31) mm, förgyllt silver (delvis bortnött), quartz, mineralglas, defekt (servciebehov), läderband, cert, februari 1988, box, ytterkartong.

10 200 kr

Utrop: 3 700 kr

Klockor Sjöö Sandström

SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel, Cal SS G1 (ETA 2824-2), Serie nr. 179/MMIII, herrur, 37 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås, ca 2003.

8 000 kr

Utrop: 8 200 kr

Klockor Sjöö Sandström

SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel Classic I, Cal SS G1 (ETA 2824-2), Serie nr. 039/MMIV, herrur, 37 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, saknar krona/ställaxel, originallänk (skadad, se bild), viklås, cert, maj 2004, box, ytterkartong.

4 500 kr

Utrop: 4 700 kr