641 - 660 av 704
1...323334...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 maj 2022

Klubbad för

Parti guld 18K 32,4g, defekt, innehåller stenar, gravyrer

Utrop: 14 400 kr

Guldplatta 24K 5,0g höjd: 20mm bredd: 11mm, Bank Leu Zurich, densitet 19,3

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 3,9g Ø16 bredd: 5mm

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 2,7g Ø16 bredd: 4mm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K vitguld 3,6g Ø15½ bredd: 3mm

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K tvåfärgat 5,3g defekt, innehåller stora stenar

Utrop: 2 100 kr

Pärlcollier längd: 41cm med odlade sötvattenspärlor ovala 5-6mm lås och detaljer 18K ca 1g guld, ej knuten

550 kr

Utrop: 450 kr

Pärlcollier längd: 45,5cm odlade sötvattenspärlor färgade 7-8mm lås 14K

850 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 14K 1,8g med odlade sötvattenspärlor, färgade 8mm

325 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K 4,2g höjd: 35mm bredd: 1-9mm med pärlor

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K tvåfärgad 7,0g Øca24, graverad yrkesring

Utrop: 3 200 kr

Brosch 18K 7,4g höjd: 20mm bredd: 66mm med stenar

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K vitguld 2,6g med stenar, defekt skev skena

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 14K 11,6g med stenar höjd: 60mm bredd: 11mm

Utrop: 3 200 kr

Armband ihålig Pansar 18K 13,1g längd: 23,5cm bredd: 7mm med karbinhake

Utrop: 8 300 kr

Ring 18K 3,2g Ø16 med odlad sötvattenspärla 5mm och diamanter 6xca0,05ct åttakantslipade

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 3,4g Ø15¼ med stenar och diamanter, defekt skev

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K 13,1g längd: 16,5cm bredd: 7mm med gröna stenar och diamanter 18xca0,04ct, defekt små skador på länken

7 500 kr

Utrop: 5 900 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 21,4g längd: 42,5cm bredd: 5-8mm med kistlås

11 200 kr

Utrop: 13 400 kr

Ring 18K vitguld 11,3g Ø20½ smått skev och lagning i 14K, med pärla och diamanter 45xca0,01ct

Utrop: 7 800 kr